Nieuws
CDA Borger-Odoorn op werkbezoek bij Attractiepark Drouwenerzand
donderdag 1 december 2011

Op vrijdag 25 november j.l. rond 16.00 uur bracht het CDA Borger-Odoorn een werkbezoek aan Attractiepark Drouwenerzand in Drouwen. Een tiental aanwezige raadsleden en bestuursleden werd gastvrij onthaald door Bert van der Linde en Janna Rietveld van het alom bekende Attractiepark in Drouwen. Het park is in 2011 fors uitgebreid met de Breakdance attractie en daarom zijn er in 2012 geen nieuwe attracties gepland. “Maar… je weet maar nooit” zegt Bert van der Linde, “want dat heb ik wel eens vaker gezegd en toch kwam er dat jaar weer een attractie bij”.

Het gaat goed met het park, als eerste van de kleine parken werd in 2011 een veiligheids certificaat behaald, en daar is het park wel erg blij mee. In 2010 werd het park bezocht door meer als 240.000 bezoekers, door de slechte zomer van 2011 is het dit jaar iets minder geweest maar er zit een goede lijn in.

Natuurlijk waren de meeste attracties nu opgeborgen of afgedekt voor de winter maar het gezelschap kreeg een aardig idee wat het park de gezinnen met kinderen te bieden heeft.

Er bestaat, zo vertelde Bert van der Linde, een goede samenwerking met de gemeente Borger-Odoorn en de nabijheid van het Hunebedcentrum bevordert het bezoek aan het park, zo is zijn stellige indruk.

Trots vertelt de enthousiaste eigenaar dat hij in 2011 begonnen is fruit te bieden in het all-in entreepakket naast de altijd aantrekkelijke cafetaria producten. De ouders en school(reis)leiding zijn daar over het algemeen zeer over te spreken.

In een gezellige vergaderruimte in het Drouwenerzand Hotel, in 2010 ook gekocht door Bert van der Linde, worden we onder het genot van een goed kop koffie met een stuk amandelkrans helemaal bijgepraat over deze succesvolle onderneming in onze kleine gemeente Borger-Odoorn. Een onderneming op trots op te zijn!

De CDA fractie en bestuur wensen deze ondernemer nog veel succes en met dank voor de gastvrijheid vertrok het gezelschap huiswaarts het weekend tegemoet.

 

  


A A A     voorleeshulp     inloggen     English
1  2  3  4 
Archief
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008