In de media
Oppositie Boxtel geeft duidelijk signaal
woensdag 2 november 2011, bron: www.mooiboxtel.nl
Uitgegeven: 01 november 2011
BOXTEL - De oppositiepartijen in Boxtel hebben dinsdag een duidelijk signaal afgegeven in de raadsvergadering waarin de begroting werd behandeld. De vijf oppositiepartijen, CDA, Boxtel’s Belang, VVD, SP en D66, stemden allen tegen de begroting 2012.

Fractieleider Van Erp van het CDA vroeg om een schorsing nadat alle amendementen(16) ingediend door de oppositie waren verworpen. Na de schorsing kwam de oppositie met een gezamenlijke verklaring waarin de partijen hun grote zorgen uitspreken over de financiële onderbouwing van de begroting. “Het overschot van de afvalstoffenheffing wordt gebruikt ten behoeve van de stokpaardjes van de coalitie en niet teruggegeven aan de burgers, de meer dan trendmatige verhoging van de OZB en de enorme afroming van de financiële reserves. Het is ons onvoldoende duidelijk wanneer er een concrete oplossing is en de financiën weer op orde zijn gebracht. Wij stemmen als oppositie dan ook unaniem tegen de begroting.”

Omdat de coalitiepartijen een grote meerderheid in de gemeenteraad hebben kon niet voorkomen worden dat de begroting uiteindelijk toch werd aangenomen.

Categorie Gemeente nieuws
Auteur Mark van der Pol - Mooiboxtel.nl

A A A     voorleeshulp     inloggen     English
1  2  3  4