Beste leden en CDA-sympathisanten,
Stichting Betuwe Wereldwijd bestaat dit jaar 25 jaar. Stichting Betuwe Wereldwijd is een organisatie die zich in Nederland en in ontwikkelingslanden inzet voor mensen die moeite hebben om hun plaats in de maatschappij te verwerven. Regionaal biedt de stichting onbetaald werk voor mensen die door omstandigheden moeite hebben met het vinden van een baan.
Het werk van Stichting Betuwe Wereldwijd bestaat uit het ophalen, reviseren, verpakken en verzenden van gebruikte technische goederen. De gereviseerde goederen worden verzonden naar ontwikkelinglanden.
Stichting Betuwe Wereldwijd heeft de CDA-fractie uitgenodigd om te vertellen over haar doelen en activiteiten. Graag nodigen wij u uit om mee te luisteren en samen van gedachten te wisselen over de activiteiten van Stichting Betuwe Wereldwijd.
De avond vindt plaats op maandag 16 januari, 20.00 op de locatie van Stichting Betuwe Wereldwijd aan de Goilberdingerstraat 32 in Culemborg.
Graag vernemen wij van u of u aanwezig bent. U kunt dit doorgeven aan Nicolien de Geus via info@cdaculemborg.nl of via 06-42756701.
Wij hopen u te ontmoeten op de 16e!
Met vriendelijke groet,
Mede namens Stichting Betuwe Wereldwijd,
CDA-Culemborg
Nicolien de Geus