Gisteren ontving Sander de Rouwe 75 leerlingen van het Marne College uit Bolsward. Het Marne College is een trouwe klant. Ieder jaar weten docent Rosa Salverda en de leerlingen van het Marne College de weg naar Den Haag te vinden. Om een kijkje te nemen in het politieke bedrijf.
Dit is onderdeel van de campagne van CDA Kamerlid Sander de Rouwe om zoveel mogelijk jongeren uit heel Nederland naar Den Haag te krijgen. Deze bezoeken zijn altijd leuk en leerzaam. Een vast onderdeel op het programma is natuurlijk een gesprek met Sander de Rouwe. Maar ook een rondleiding door de gebouwen van de Tweede Kamer en een bezoek aan een debat in de plenaire zaal ontbreken niet op het programma.
Het is een leerzame en inspirerende ervaring om de politiek van dichtbij mee te maken. Dat de bezoeken een groot succes zijn blijkt wel uit het feit dat de afgelopen 5 jaar tussen 5000 en 7000 leerlingen bij Sander de Rouwe in de Tweede Kamer op bezoek geweest zijn.
Als u ook een keer met uw school op bezoek wilt komen, stuur dan een mail naar b.westerhof@tweedekamer.nl en het bezoek wordt geregeld.