Standpunt: CDA Eindhoven luidt het nieuwe jaar in met een toespraak van oud-minister Hirsch Ballin

Op woensdag 12 januari a.s. vindt de nieuwjaarsreceptie van CDA Eindhoven plaats in de Merckthoeve te Eindhoven. Spreker tijdens deze nieuwjaarsbijeenkomst is oud-minister Ernst Hirsch Ballin.

2010 is voor het CDA en in het bijzonder voor CDA Eindhoven een spannend jaar geweest. Sinds lange tijd heeft het CDA in Eindhoven zitting genomen in de oppositie en zijn zij geen coalitie partij. In deze nieuwe rol worden nieuwe kansen ontplooid om bij de volgende verkiezingen deze positie weer te verlaten. Met de bekendmaking van het gemeenteraadslid van het jaar, Maarten Houben, tevens fractieleider, is het CDA Eindhoven een positieve weg in  geslagen.

Het CDA Eindhoven is zeer vereerd om tijdens de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie oud-minister Hirsch Ballin te mogen ontvangen. De heer Hirsch Ballin zal een toespraak houden over “Hendrik en Iñigo”, met een christendemocratische visie op de toekomst van ons land, en dan vooral op het jeugdbeleid en de waardeoverdracht in de samenleving.

U bent allen van harte welkom om samen met het CDA Eindhoven het nieuwe jaar in te luiden.

Nieuwjaarsreceptie CDA Eindhoven

Woensdag 12 januari 2011

Merckthoeve

Oude Urkhovenseweg 2-4

5641 JB Eindhoven


A A A     voorleeshulp     inloggen     English
1  2  3  4