Nieuws
Kandidaat-lijsttrekker CDA bezoekt DUURZAME gemeente Hellendoorn.
woensdag 16 mei 2012

CDA kandidaat-lijsttrekker Mona Keijzer heeft dinsdagmiddag 15 mei, een bezoek gebracht aan Nijverdal en Hellendoorn. Reden van haar bezoek aan onze gemeente is vooral haar interesse in duurzaa


» Lees verder
Nieuwe voorzitter CDA Hellendoorn
dinsdag 15 mei 2012

Maandagavond 14 mei jl. heeft het CDA Hellendoorn op een goed bezochte Algemene Ledenvergadering een nieuwe voorzitter benoemd. Albert Roetman zal de komende jaren in samenwerking met het vernie


» Lees verder
Algemene Ledenvergadering op maandag 14 mei
woensdag 9 mei 2012

Geachte leden,

 

Hierbij nodigen wij u van harte uit voor een algemene ledenvergadering van het CDA,
afdeling Hellendoorn.

 

Het bestuur heeft het plan opgevat om vooraf aan de algemene ledenver


» Lees verder
CDA stemt in met uittreding uit de gemeenschappelijke regeling Soweco, maar niemand mag thuis komen te zitten!
zaterdag 21 april 2012

In de gemeenteraadsvergadering van 17 april heeft de raad unaniem ingestemd met het voorstel van het College om per 1 januari 2014 uit Soweco te stappen. Dit houdt in dat er met SOWECO onderhan


» Lees verder
Veel belangstelling voor nieuwe koers CDA
dinsdag 20 maart 2012

Het CDA hield vrijdagavond 16 maart een “meet and  eat” ontmoeting  voor leden en niet leden om te discussiëren over  het CDA –rapport  Kiezen en Verbinden, waarin  de hoofdlijnen van een  nieuwe CDA-


» Lees verder
Reggesteyn op excursie naar Den Haag
donderdag 15 maart 2012

Een groep van 55 leerlingen van Scholengemeenschap Reggesteyn uit Nijverdal, hebben op 7 maart, een bezoek aan de Tweede Kamer fractie van het CDA in Den Haag, gebracht. De fractieleden Roy Zijl


» Lees verder
CDA organiseert Even Buurten, thema: toerisme
dinsdag 13 maart 2012

Het CDA-Hellendoorn organiseert op maandag 19 maart 2012,  haar Even Buurten avond met als thema toerisme. Tijdens deze avond gaat de gemeenteraadsfractie van het CDA in gesprek met organisaties


» Lees verder
Uitnodiging voor 16 maart: Kiezen en Verbinden
vrijdag 2 maart 2012, bron: CDA Hellendoorn

Betrokken bij het CDA-rapport  “Kiezen en verbinden”?

Een uitdaging voor allen die zich betrokken weten bij het CDA.

Als vervolg op het in februari gehouden inspirerende CDA-congres is door ons, ent


» Lees verder
Agenda
toon agenda van
26 feb tot 3 mrt
zo
26
ma
27
di
28
wo
29
do
01
vr
02
za
03
In de media
Blog
Column lijsttrekker Johan Coes voor RTV Hellendoorn
maandag 1 maart 2010

Drie dagen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 3 maart kijk ik met voldoening terug op onze verkiezingscampagne. Uit allerlei gesprekken die ik heb gevoerd met inwoners in onze gemeente blijkt dat ze zich realiseren dat wij er samen de afgelopen jaren op vooruit zijn gegaan. Meer voorzieningen voor de burgers, meer woningen voor jong en oud, en aanpak van ons wegennet.

Het is nu afwachten of de kiezer het CDA Hellendoorn daarvoor zal belonen via de stembus.


Wat me verder is bijgebleven uit deze verkiezingsperiode zijn de hartverwarmende reacties bij het uitdelen van Valentijnsboeketten aan een grote groep vrijwilligers in onze gemeente.

Vrijwilligerswerk is zo belangrijk voor de samenleving, en hier ligt een belangrijke uitdaging om dat ook in de toekomst te behouden.


Een ander belangrijk moment was het jubileum van 12 jaar Even Buurten in de Wilhelminawijk. In die bijeenkomsten ontmoeten wij als lokale partijafdeling de mensen in dorpen en wijken, en horen hoe zij denken over politieke zaken.

Het is goed om nog eens te benadrukken dat de CDA-leden in onze gemeente volstrekt onafhankelijk het verkiezingsprogramma vaststellen en daarbij gebruik maken van alle opmerkingen die wij bij Even Buurten hebben gehoord.


Vanavond nog een laatste slotdebat met alle lijsttrekkers dat uitgezonden wordt via de LOH en Radio Reggestreek. Ik zal daar opnieuw aandacht vragen voor wat er tot nu toe is bereikt, en wat in de visie van het CDA Hellendoorn nog nodig is. Maar iedereen zal zich moeten realiseren dat door de economische crisis de financiële mogelijkheden wat beperkter zullen zijn dan in het verleden.

Het CDA Hellendoorn loopt daar niet voor weg, en zal deze uitdaging samen met de inwoners aangaan.


Ons motto daarbij blijft:


  • wat nodig is, zullen we zeker doen
  • wat kan, zullen we proberen te doen
  • wat echt niet kan, zullen we eerlijk zeggen



Johan Coes

Lijsttrekker CDA Hellendoorn





A A A     voorleeshulp     inloggen     English
1  2  3  4