Staatssecretaris Bleker in de Gelderse Vallei woensdag 28 december 2011, bron: CDA in de Gelderse Vallei Ruimte om te ondernemen in de Gelderse Vallei, 15 februari 2012 in De Essenburcht (Kootwijkerbroek)
Er speelt veel in de landbouwsector. Het lijkt wel alsof burgers de agenda bepalen: dierenwelzijn, antibiotica, “megastallen”. Gelukkig is er een staatssecretaris die in ieder geval duidelijke taal spreekt. Hij weet de sector uit te dagen én voor de sector te vechten. Uitdaging doordat Dhr. Bleker wijst op de markt, innovatie en mestverwerking. En vechten, tussen Europa en de provincies in, als het gaat om de natuur. Voordat deze staatssecretaris moet kiezen tussen de natuur en de boer, komt hij eerst nog spreken op 15 februari in de Gelderse Vallei, in Kootwijkerbroek. Ook de mens Bleker, die wel eens biologisch eet, maar ook graag een frikadel speciaal lust, blijft daarbij niet onzichtbaar. Dhr. Bleker zal eerst een inleiding geven, daarna is er veel gelegenheid voor het stellen van vragen.
Iedereen is van harte welkom. De toegang is gratis.
Georganiseerd door: LTO, afdelingen Barneveld en Ede AJK, afdeling Stroe-Wekerom CDA, afdelingen Barneveld, Ede, Nijkerk-Hoevelaken, Scherpenzeel, Wageningen.
15 februari 2012 20.00 uur De Essenburcht Schoonbeekhof 1 3774 DA Kootwijkerbroek