Politiek heeft altijd mijn warme belangstelling gehad. Nadat ik in 2005 en 2006 lid was geweest van De Derde Kamer (een schaduwparlement op het gebied van ontwikkelingssamenwerking), besloot ik mijn belangstelling om te zetten in een actief lidmaatschap van het CDA.
Omdat ik veel plezier heb in besturen en organiseren werd ik in 2007 gekozen in het Dagelijks Bestuur van het CDA Zeeland. Mijn portefeuilles zijn Opleiding & Training en HRM. Om de opleidingen in Zeeland goed te regelen, werken we met een scholingscommissie van 4 personen, waar ik coördinator van mag zijn. In die rol ben ik ook de contactpersoon van en voor het Steenkampinstituut.
Om kennis van en kennissen in het CDA op te doen, heb ik met veel plezier in 2008 de Kaderschool (nu Talent Academie) gevolgd. Ik heb als bestuurslid en in mijn werk als scholingscontactpersoon veel profijt van deze opleiding.
Ik ben er trots op dat het CDA door middel van een divers aanbod aan opleidingen veel aandacht besteedt aan professionalisering van leden die in of namens het CDA actief zijn. En daar draag ik graag mijn steentje aan bij!