Het CDA & Flevoland zaterdag 26 februari 2011 Nog een paar dagen en dan kunt u weer kiezen voor de toekomst van Flevoland. De Provinciale Statenverkiezingen van 2011 lijken crucialer dan ooit voor het CDA, gezien de landelijke ontwikkelingen. Maar het zijn voorál Flevolandse verkiezingen, met volop aandacht voor Urker belangen.
Want de provincie doet meer voor u en jou dan het op het eerste gezicht soms lijkt.
Een greep uit de ideeën, wensen en maatregelen die het CDA in Flevoland de komende jaren voor Urk in petto heeft:
Werk & Inkomen
- Per jaar minimaal 150 nieuwe banen scheppen door (startende) ondernemers te helpen hun ideeën te realiseren. - We maken ons sterk voor een buitendijkse haven in combinatie met een maritiem bedrijventerrein. - Via de provincie korte en uitstekende lijnen voor de visserijsector met Brussel en Den Haag. Veel innovatieprojecten lopen via 'Lelystad'. - CDA steunt de toeristische ontwikkeling van Urk. Goed voor ons, goed voor de toeristen!
Verbindingen
- Verbeteren en liefst 'upgraden' van de Domineesweg - Goede OV-verbindingen met Lelystad, de rest van de provincie en het oude land - CDA zet zich in voor de bouw van de derde brug over de Urkervaart. Met provinciaal en 'Brussels' geld kan deze sneller gerealiseerd worden - Verbreding A6 bij Almere en meer spoorverbindingen van en naar Flevoland - Ketelbrug vervangen door een tunnel, zodat oponthoud verleden tijd is.
Leefbaarheid
- 'Nee' tegen windmolens op de lijn Ketelbrug-Urk-Schapenpad. - Steun vanuit de provincie voor vormen van speciaal onderwijs op Urk - Veiliger en beter utigaansgebied is óók een verantwoordelijkheid voor de provincie. Het CDA zal daar werk van maken. - Voldoende ruimte voor betaalbare nieuwbouwwoningen - Steun voor een flinke opknapbeurt van het Urkerbos, zodat het (weer) aantrekkelijk wordt voor recreatie. - Provinciaal fonds voor ondersteuning van behoud van Urker tradities en cultuur (klederdracht, dialect)
Urker kandidaten
Stemmen op een Urker kandidaat zorgt er voor dat uw Urker stem de komende jaren letterlijk doorklinkt in Provinciale Staten. U heeft keuze genoeg: