Blog
Nieuwe website
woensdag 5 januari 2011

Soms lopen oude schoenen zo lekker dat je geen nieuwe wilt hebben. En iedereen weet dat je die oude schoenen niet moet weggooien voordat je nieuwe schoenen hebt. Zoiets was er ook aan de hand met onze website.


Vlak voor de verkiezingen in 2006 introduceerden wij onze eerste lokale CDA-website. Halverwege de raadsperiode 2006-2010 stapten we al over naar een nieuwe website. Met veel sfeerbeelden uit onze mooie dorpen.

Maar de tijd gaat verder. We communiceren tegenwoordig op veel meer manieren met elkaar dan het vertrouwde persoonlijke gesprek, nieuwsbrieven e.d. Vertrouwde – maar vooral waardevolle – communicatiemiddelen die vooral moeten blijven. Het menselijke contact.

Nieuwe (en vaak snellere) communicatiemiddelen horen wel bij deze tijd. En dus bij een eigentijdse politieke partij als het CDA. Onze nieuwe website biedt ons de mogelijkheden op vele manieren met onze leden, met de inwoners van Wijdemeren en alle andere geïnteresseerden te communiceren. Als volkspartij willen we die kansen natuurlijk pakken.

Daarom hebben we afscheid genomen van onze vertrouwde website met de sfeerbeelden uit onze dorpen en zijn we overgestapt naar het landelijk ingevoerde format. Zo krijgen alle CDA-afdelingen een zelfde uitstraling. Uiteindelijk zijn we ook een grote CDA familie die staat voor het christendemocratisch gedachtegoed en dat op een eigentijdse wijze wil uitstralen.

Zelf ben ik al lange tijd aan de nieuwe website gewend omdat alle nieuwsberichten in het afgelopen jaar zowel op de 'oude' als op de 'nieuwe' website zijn geplaatst. En in overleg met de landelijke ontwikkelaars van de CDA-sites werken we ook aan wat meer lokale uitstraling binnen het familieformat. Voor mij zijn de nieuwe schoenen dus al aardig ingelopen.

Maar mooie website en mooie plaatjes zijn natuurlijk niet het belangrijkste. Het gaat erom dat we alle middelen benutten om in contact te blijven met onze inwoners. Daar ben je immers volksvertegenwoordiger voor! En doe je niet alleen in verkiezingstijd.

Ik vind het dan ook verbazend dat onze collega politieke partijen in Wijdemeren nauwelijks (of beter gezegd: helemaal niet) gebruik maken van de nieuwe communicatiemiddelen. Kijk maar eens naar de websites van onze collega's; allemaal oude koek. Jammer, want juist de nieuwe communicatiemiddelen kunnen een meerwaarde betekenen voor de lokale politiek. Zowel voor de contacten tussen onze inwoners als tussen de lokale politieke partijen. De discussie hoeft niet alleen in de raadszaal gevoerd te worden, maar kan ook op de 'digitale straat'.

Raadsleden kunnen wel druk zijn met Ipads, Iphones en dat soort zaken, maar het gaat toch uiteindelijk om het contact met onze inwoners. Natuurlijk op de vertrouwde manier maar ook door de inzet van nieuwe communicatiemiddelen.

Ons CDA gaat die uitdaging in ieder geval aan. Ondanks dat het op zijn tijd best wel lastig zal zijn om actueel te blijven. Naast onze politieke werk hebben we natuurlijk ook een gezin en ons eigen werk waar we de boterham moeten verdienen….

Welkom op onze nieuwe website!

Theo Reijn, fractievoorzitter

 


 


A A A     voorleeshulp     inloggen     English
1  2  3  4 
Archief
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
Nieuws via Twitter
theoreijn Met #CDA wensen van inwoners #wijdemeren inventariseren op de veemarkt. Veel discussie over verkiezing lijsttrekker. t.co
12 mei 14:40
theoreijn Vandaag met #CDA op veemarkt in 's-Graveland. Vertel ons wat u op uw hart hebt. Uw top3 prioriteiten voor #wijdemeren
12 mei 9:59
theoreijn Lokale CDA-politici willen Keijzer of Buma: t.co
10 mei 13:01
theoreijn “@JCdeJager: De afgelopen week is er veel gebeurd en ook veel bereikt. Lees mijn blog: t.co prima gedaan!
27 april 21:39
theoreijn “@AnnelieBrummer: Mooi interview @Elisabeth_Post in Haarlems Dagblad, gefeliciteerd!” Helemaal mee eens. Kikker je van op Elisabeth :)
14 april 12:23