Nieuws
CDA WIL BRADERIE EN KERMIS GEZAMENLIJK IN 2012
maandag 8 augustus 2011

SCHRIFTELIJKE VRAGEN AAN HET DAGELIJKS BESTUUR                                                                 

                                                                                                 

(Artikel 46 Reglement van Orde)

 

(decos)nummer*

 

 

(*In te vullen door de raadsgriffier)

 

 Datum:

 

Hoek van Holland, 7 augustus 2011

 

 

Aan de voorzitter van de raad.

Steller vragen:

 

Jacco van Dam

Vraag/vragen

gericht aan:

 

Het dagelijks bestuur

Onderwerp:

 

Toekomst kermis en braderie in Hoek van Holland

 

 

-Is het dagelijks bestuur van mening dat in 2012 gewoon kermis en braderie gezamenlijk moet worden gehouden ?

-Wilt u ons als CDA fractie op de hoogte stellen van de uitkomst van het gesprek tussen de ondernemersvereniging en dagelijks bestuur inzake de kermis c.q. braderie in 2012 ?

- Bent u van mening dat kermis in gezamenlijkheid met braderie een activiteit is die past binnen het activiteitenbeleid op het Brinkplein ?

- Zijn er bij de deelgemeente klachten binnengekomen over de kermis ?

 

 Indien nodig               

Toelichting:

 

De CDA fractie heeft met verbazing het artikel gelezen in de Hoekse Krant van 4 augustus jl. waarin de heer Schalkoort van de ondernemersvereniging aangeeft dat de ondernemersvereniging geen voorstander is de kermis  in Hoek van Holland te houden.

In iedere omliggende gemeente wordt er een braderie en kermis gehouden. Volgens de CDA fractie zorgt dit alleen maar voor toename van winkelend publiek in het centrum wat ongetwijfeld ook een positief effect heeft voor de winkeliers in het centrum.

Wat betreft de CDA fractie wordt er volgend jaar weer braderie en kermis tegelijk gehouden. Uiteraard in goed overleg met o.a. de ondernemersvereniging.

 

Ondertekening en naam:

 

Namens de CDA fractie

Jacco van Dam

 

 

 

 

 


A A A     voorleeshulp     inloggen     English
1  2  3  4 
Archief
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2007