Zoeken

Drenthe

Naar CDA.nl

05/01/2010CDA Drenthe staat op 12, 13 en 14 januari op landbouwbeurs

Categorie: Drenthe

Van oorsprong heeft het CDA altijd een grote verbondenheid gehad met het platteland en haar bewoners. Een logische keuze daarom met de aanwezigheid van het CDA op de Landbouwbeurs die voor de tweede keer in de Drentse hoofdstad wordt gehouden.

Een keuze omdat

  • De land en tuinbouw in Drenthe goed voor ca. 10% van de werkgelegenheid.
  • De land en tuinbouw als voedselproducent , als leverancier van grondstoffen en als beheerder van natuur en landschap een grote bijdrage levert aan de welvaart en aan de leefbaarheid in het algemeen
  • Het CDA gaat voor een veilige, duurzame en concurrerende land en tuinbouw in Drenthe.
  • Door de Europese en Landelijke regelgeving de bedrijfsvoering onder druk staat.

Op het j.l gehouden Partijcongres is een door het CDA Drenthe ingediende resolutie voor een fundamentele herziening van de natuurbeschermingswet 1998 door de aanwezige leden unaniem aangenomen.

Reden; steeds meer MKBers en agrarische ondernemers ondervinden de nodige problemen bij activiteiten of ontwikkelingen rondom Natura 2000 gebieden.

Bedrijven worden in toenemende mate geconfronteerd door de eisen die gesteld worden vanuit de NBW/Natura 2000, waar nu een verlammende werking vanuit gaat.

Tijdens de beursdagen zijn er o.a. vanuit alle CDA-afdelingen mensen die de stand bemannen. Ook enkele Drentse Statenleden zullen aanwezig zijn. Het Tweede Kamerlid Hein Pieper (portefeuille; Flora en Faunawet en Multifunctionele landbouw) komt op de laatste dag.

N.b. In de CDA-stand is er een ludieke prijsvraag!!!!!! Iedere dag wordt er een royaal gevulde mand met streekproducten verloot.

Trefwoorden

Naar overzicht

Terug naar boven

Copyright © 2014 CDA