Abel Reitsma

Mijn naam is Abel Reitsma en sinds 1 januari 2018 ben ik raadslid. Een prachtige uitdaging waar ik heel veel zin in heb.

De afgelopen jaren was ik actief als fractiemedewerker dus de arena van de raad is mij niet geheel onbekend. Nu mag ik eindelijk de raad in en ik kan niet wachten om mijn dienstbaarheid ter beschikking te stellen voor de inwoners van onze gemeente. 

Naast raadslid ben ik nog partner, papa, vriend, docent, trainer, buurman, zoon, broertje en hondeneigenaar. Een heerlijk dynamisch en volgepland leven waar ik veel energie uit kan halen. 

In mijn portefeuille zitten onderwerpen als jeugd, sport, marketing, toerisme, innovatie en hoger onderwijs. Allemaal onderwerpen waar ik affiniteit mee heb en waar ik veel mee kan binnen onze gemeente. Mocht je mij iets willen vragen of tips hebben natuurlijk dan ben ik altijd bereikbaar. Telefoontje, Twitter of Facebook. 

We zien elkaar snel!

E-mail:
[email protected]

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.