Ledenbijeenkomst: De zorg voor ouderen in onze gemeente

Op deze openbare ledenavond, waar ook niet-leden welkom zijn, willen we met vertegenwoordigers uit de politiek en de uitvoeringsinstanties in gesprek over het thema ‘ouderen en zorg’.

Sinds ruim een jaar liggen er veel meer taken en verantwoordelijkheden bij de gemeente. Zowel voor de gemeente als voor de inwoners betekende dit een grote verandering. Veranderingen die veel vragen hebben opgeroepen. Over deze vragen en ervaringen gaan we met elkaar in gesprek.

CDA-fractielid Cisca van Drie zal het thema inleiden, waarin ze ons zal meenemen over bet beleid van de gemeente Nijkerk en welk keuzes het CDA heeft gemaakt. En we hebben mevr. Elly Wouda van Buurtzorg Hoevelaken uitgenodigd om de ervaringen uit de dagelijkse praktijk met ons te delen.

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.