Raymond Knops

Raymond Knops (1971) is sinds 11 oktober 2005 lid van de Tweede Kamerfractie van het CDA (met onderbrekingen van 30 november 2006 tot 1 maart 2007 en van 17 juni tot 7 september 2010). 

Hij was in 1999-2005 wethouder van Horst aan de Maas en daarvoor beroepsofficier bij de Koninklijke Luchtmacht. Raymond is getrouwd, heeft 2 zonen en woont met zijn gezin in Hegelsom, Limburg.

Woordvoerder op de volgende terreinen: Defensie, Buitenlandse Zaken, Midden-Oosten, Militaire missies

Contactgegevens

Nieuws

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.