01 november 2018

Conceptlijsten Provinciale Statenverkiezingen 2019 bekend!

De eerste 25 namen op zowel de conceptkandidatenlijst voor Noord- en Midden-Limburg, als de conceptlijst voor Zuid-Limburg voor de Provinciale Statenverkiezingen zijn bekend! De conceptkandidatenlijsten, zoals die er nu voor liggen, zien er als volgt uit:

Noord- en Midden-Limburg

  1. Ger Koopmans (Venlo, Venlo)
  2. Marlou Absil (Helden, Peel en Maas)
  3. Hubert Mackus (Ospel, Nederweert)
  4. Rudy Tegels (Sevenum, Horst aan de Maas)
  5. Ingrid Voncken-Janssen (Gennep, Gennep)
  6. Geert Frische (Maasbracht, Maasgouw)
  7. Johan Geraats (Baexem, Leudal)
  8. Emma Palmen (Oostrum, Venray)
  9. Wim Kemp (Roermond, Roermond)
  10. Mariska Werrij-Wetzels (Simpelveld, Simpelveld)
  11. Aissa Meziani (Venlo, Venlo)
  12. Frans Heldens (Beesel, Beesel)
  13. Mart van der Aa (Well, Bergen)
  14. Selçuk Ipek (Venray, Venray)
  15. Colette Grijmans (Weert, Weert)
  16. Robin Peters (Susteren, Echt-Susteren)
  17. Harry van den Berg (Molenhoek, Mook en Middelaar)
  18. Eugenie Cuijpers (Vlodrop, Roerdalen)
  19. Robbert Buil (Tegelen, Venlo)
  20. Antoinette te Riele-Gordijn (Weert, Weert)
  21. Hans Vaessen (Maasbree, Peel en Maas)
  22. Nicole van Lith (Herten, Roermond)
  23. Danny van Hees (Horst, Horst aan de Maas)
  24. Nadine Alofs (Roggel, Leudal)
  25. Ton Drissen (Arcen, Venlo)

Zuid-Limburg

  1. Ger Koopmans (Venlo, Venlo)
  2. Mariska Werrij-Wetzels (Simpelveld, Simpelveld)
  3. Hubert Mackus (Ospel, Nederweert)
  4. Wouter IJpelaar (Sittard, Sittard-Geleen)
  5. Miriam Depondt-Olivers (Maastricht, Maastricht)
  6. Max Ruiters (Kerkrade, Kerkrade)
  7. Roy van der Broek (Schinnen, Beekdaelen)
  8. Armand Opreij (Mheer, Eijsden-Margraten)
  9. Marco Peters (Heerlen, Heerlen)
  10. Ralph Diederen (Beek, Beek)
  11. Ramon Lucassen (Schimmert, Beekdaelen)
  12. Miriam van Es (Stein, Stein)
  13. Rob Frambach (Maastricht, Maastricht)
  14. Wouter Gordijn (Brunssum, Brunssum)
  15. Claudia Bisschops (Valkenburg, Valkenburg)
  16. Brahim Ait Mellouk (Heerlen, Heerlen)
  17. Jos Timmermans (Merkelbeek, Beekdaelen)
  18. Dani in de Braekt (Meerssen, Meerssen)
  19. Dré Boumans (Landgraaf, Landgraaf)
  20. Patrick Simons (Vaals, Vaals)
  21. Frans Blank (Voerendaal, Voerendaal)
  22. Sonja Troisfontaine (Beek, Beek)
  23. Roel Zuijlen (Maastricht, Maastricht)
  24. Petra Meloni (Kerkrade, Kerkrade)
  25. Mike Eggen (Partij-Wittem, Gulpen-Wittem)

Op de algemene ledenvergadering van het CDA Limburg zelf, die plaatsvond op 26 mei, werd Ger Koopmans reeds per acclamatie tot lijsttrekker verkozen. Precies een half jaar later, in de avond van 26 november in Niekée te Roermond, worden de gehele, definitieve lijsten van het CDA Limburg voor de aankomende Provinciale Statenverkiezingen tijdens een nieuwe ledenvergadering bekend.

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.