Kandidatenlijst Noord- en Midden-Limburg

Het CDA Limburg werkt met twee kandidatenlijsten: één lijst voor Noord- en Midden-Limburg en één lijst voor Zuid-Limburg.

Voor Noord- en Midden-Limburg ziet de kandidatenlijst er als volgt uit:

  1. Ger Koopmans (Venlo, Venlo)
  2. Marlou Absil (Helden, Peel en Maas)
  3. Hubert Mackus (Ospel, Nederweert)
  4. Rudy Tegels (Sevenum, Horst aan de Maas)
  5. Ingrid Voncken-Janssen (Gennep, Gennep)
  6. Geert Frische (Maasbracht, Maasgouw)
  7. Johan Geraats (Baexem, Leudal)
  8. Emma Palmen (Oostrum, Venray)
  9. Wim Kemp (Roermond, Roermond)
  10. Mariska Werrij-Wetzels (Simpelveld, Simpelveld)
  11. Aissa Meziani (Venlo, Venlo)
  12. Frans Heldens (Beesel, Beesel)
  13. Mart van der Aa (Well, Bergen)
  14. Selçuk Ipek (Venray, Venray)
  15. Colette Grijmans (Weert, Weert)
  16. Robin Peters (Susteren, Echt-Susteren)
  17. Harry van den Berg (Molenhoek, Mook en Middelaar)
  18. Eugenie Cuijpers (Vlodrop, Roerdalen)
  19. Robbert Buil (Tegelen, Venlo)
  20. Antoinette te Riele-Gordijn (Weert, Weert)
  21. Hans Vaessen (Maasbree, Peel en Maas)
  22. Nicolle van Lith (Herten, Roermond)
  23. Danny van Hees (Horst, Horst aan de Maas)
  24. Nadine Alofs (Roggel, Leudal)
  25. Ton Drissen (Arcen, Venlo)
  26. Jack Grummer (Echt, Echt-Susteren)
  27. Ebie Peeters (Maasbree, Peel en Maas)
  28. Gijs Janssen (Venlo, Venlo)
  29. Joep Niessen (Roermond, Roermond)
  30. Tom Verhaegh (Velden, Venlo)
  31. Mariëlle Vromen (Heel, Maasgouw)
  32. Rick van Meel (Nederweert, Nederweert)
  33. Jos Hoezen (Belfeld, Venlo)
  34. Bram Jeurissen (Ysselsteyn, Venray)
  35. Peter van de Pas (Kessel, Peel en Maas)
  36. Jos Mans (Weert, Weert)
  37. Marije van Knippenberg (Venlo, Venlo)
  38. Mathijs Joosten (Neer, Leudal)
  39. Leon Nijnens (Weert, Weert)
  40. Kay Beek (Swalmen, Roermond)
  41. Jack van den Hombergh (Lomm, Venlo)
  42. Miriam Duckers (Venlo, Venlo)
  43. Gilbert Idink (Venlo, Venlo)
  44. Arie Vullings (Wanssum, Venray)
  45. Hans Mathijsen (Weert, Weert)
  46. Jeroen Roubroeks (Vlodrop, Roerdalen)
  47. Max Ruiters (Kerkrade, Kerkrade)
  48. Mustafa Amhaouch (Panningen, Peel en Maas)
  49. Martijn van Helvert (Sittard, Sittard-Geleen)
  50. Ria Oomen-Ruijten (Maasbracht, Maasgouw)

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.