Kandidatenlijst Zuid-Limburg

Het CDA Limburg werkt met twee kandidatenlijsten: één lijst voor Noord- en Midden-Limburg en één lijst voor Zuid-Limburg.

Voor Zuid-Limburg ziet de lijst er als volgt uit:

  1. Ger Koopmans (Venlo, Venlo)
  2. Mariska Werrij-Wetzels (Simpelveld, Simpelveld)
  3. Hubert Mackus (Ospel, Nederweert)
  4. Wouter IJpelaar (Sittard, Sittard-Geleen)
  5. Miriam Depondt-Olivers (Maastricht, Maastricht)
  6. Max Ruiters (Kerkrade, Kerkrade)
  7. Roy van der Broek (Schinnen, Beekdaelen)
  8. Armand Opreij (Mheer, Eijsden-Margraten)
  9. Marco Peters (Heerlen, Heerlen)
  10. Ralph Diederen (Beek, Beek)
  11. Ramon Lucassen (Schimmert, Beekdaelen)
  12. Miriam van Es (Stein, Stein)
  13. Rob Frambach (Maastricht, Maastricht)
  14. Wouter Gordijn (Brunssum, Brunssum)
  15. Claudia Bisschops (Valkenburg, Valkenburg)
  16. Brahim Ait Mellouk (Heerlen, Heerlen)
  17. Jos Timmermans (Merkelbeek, Beekdaelen)
  18. Dani in de Braekt (Meerssen, Meerssen)
  19. Dré Boumans (Landgraaf, Landgraaf)
  20. Patrick Simons (Vaals, Vaals)
  21. Frans Blank (Voerendaal, Voerendaal)
  22. Roel Zuijlen (Maastricht, Maastricht)
  23. Petra Meloni (Kerkrade, Kerkrade)
  24. Mike Eggen (Partij-Wittem, Gulpen-Wittem)
  25. Keano Samaritakis (Sittard, Sittard-Geleen)
  26. Aissa Meziani (Venlo, Venlo)
  27. Marly Heusschen (Geulle, Meerssen)
  28. Boris Meessen (Gulpen, Gulpen-Wittem)
  29. Ellie Franssen-Muijtjens (Voerendaal, Voerendaal)
  30. Zeger Vroon, Eijsden (Eijsden-Margraten)
  31. Koen van Oers (Hoensbroek, Heerlen)
  32. Suzanne Van Den Heuvel-Reinartz (Geleen, Sittard-Geleen)
  33. Cor Spreeuwenberg (Maastricht, Maastricht)
  34. Sjef Hautvast (Heerlen, Heerlen)
  35. Josephine Dols-Knegtering (Maastricht, Maastricht)
  36. Rudy Tegels (Sevenum, Horst aan de Maas)
  37. Bart Smeets (Landgraaf, Landgraaf)
  38. Jan Dols (Geleen, Sittard-Geleen)
  39. Genoveef Leers-Poelmans (Maastricht, Maastricht)
  40. Frans Heldens (Beesel, Beesel)
  41. Thomas Vaessen (Heerlen, Heerlen)
  42. Roel Salden (Grevenbicht, Sittard-Geleen)
  43. Raymond Claus (Brunssum, Brunssum)
  44. John Smeets (Kerkrade, Kerkrade)
  45. Dion Seetsen (Heerlen, Heerlen)
  46. Johan Geraats (Baexem, Leudal)
  47. Geert Frische (Maasbracht, Maasgouw)
  48. Mustafa Amhaouch (Panningen, Peel en Maas)
  49. Martijn van Helvert (Sittard, Sittard-Geleen)
  50. Ria Oomen-Ruijten (Maasbracht, Maasgouw)

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.