Kandidatenlijsten

Het CDA Limburg werkt met twee kandidatenlijsten: één lijst voor Noord- en Midden-Limburg en één lijst voor Zuid-Limburg.

Voor Noord- en Midden-Limburg ziet de kandidatentlijst er als volgt uit:

  1. Ger Koopmans (Venlo, Venlo)
  2. Marlou Absil (Helden, Peel en Maas)
  3. Hubert Mackus (Ospel, Nederweert)
  4. Rudy Tegels (Sevenum, Horst aan de Maas)
  5. Ingrid Voncken-Janssen (Gennep, Gennep)
  6. Geert Frische (Maasbracht, Maasgouw)
  7. Johan Geraats (Baexem, Leudal)
  8. Emma Palmen (Oostrum, Venray)
  9. Wim Kemp (Roermond, Roermond)
  10. Mariska Werrij-Wetzels (Simpelveld, Simpelveld)
  11. Aissa Meziani (Venlo, Venlo)
  12. Frans Heldens (Beesel, Beesel)
  13. Mart van der Aa (Well, Bergen)
  14. Selçuk Ipek (Venray, Venray)
  15. Colette Grijmans (Weert, Weert)
  16. Robin Peters (Susteren, Echt-Susteren)
  17. Harry van den Berg (Molenhoek, Mook en Middelaar)
  18. Eugenie Cuijpers (Vlodrop, Roerdalen)
  19. Robbert Buil (Tegelen, Venlo)
  20. Antoinette te Riele-Gordijn (Weert, Weert)
  21. Hans Vaessen (Maasbree, Peel en Maas)
  22. Nicolle van Lith (Herten, Roermond)
  23. Danny van Hees (Horst, Horst aan de Maas)
  24. Nadine Alofs (Roggel, Leudal)
  25. Ton Drissen (Arcen, Venlo)

Voor Zuid-Limburg ziet de lijst er als volgt uit:

  1. Ger Koopmans (Venlo, Venlo)
  2. Mariska Werrij-Wetzels (Simpelveld, Simpelveld)
  3. Hubert Mackus (Ospel, Nederweert)
  4. Wouter IJpelaar (Sittard, Sittard-Geleen)
  5. Miriam Depondt-Olivers (Maastricht, Maastricht)
  6. Max Ruiters (Kerkrade, Kerkrade)
  7. Roy van der Broek (Schinnen, Beekdaelen)
  8. Armand Opreij (Mheer, Eijsden-Margraten)
  9. Marco Peters (Heerlen, Heerlen)
  10. Ralph Diederen (Beek, Beek)
  11. Ramon Lucassen (Schimmert, Beekdaelen)
  12. Miriam van Es (Stein, Stein)
  13. Rob Frambach (Maastricht, Maastricht)
  14. Wouter Gordijn (Brunssum, Brunssum)
  15. Claudia Bisschops (Valkenburg, Valkenburg)
  16. Brahim Ait Mellouk (Heerlen, Heerlen)
  17. Jos Timmermans (Merkelbeek, Beekdaelen)
  18. Dani in de Braekt (Meerssen, Meerssen)
  19. Dré Boumans (Landgraaf, Landgraaf)
  20. Patrick Simons (Vaals, Vaals)
  21. Frans Blank (Voerendaal, Voerendaal)
  22. Roel Zuijlen (Maastricht, Maastricht)
  23. Petra Meloni (Kerkrade, Kerkrade)
  24. Mike Eggen (Partij-Wittem, Gulpen-Wittem)

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.