Het bestuur van CDA Deurne heeft de volgende samenstelling:

Rinie Berkers - Bestuurslid - rinie.berkers@cda-deurne.nl

Roy van den Broek - Bestuurslid - Roy.vandenBroek@cda-deurne.nl

Iwan Gijsbers - Bestuurslid - iwan.gijsbers@cda-deurne.nl

Josanne de Graaf - Secretaris - josanne.de.graaf@cda-deurne.nl

Andrea van Kessel - Penningmeester - andrea.van.kessel@cda-deurne.nl

Christ Manders - Bestuurslid - christ.manders@cda-deurne.nl

Kees Witteveen - Bestuurslid - kees.witteveen@cda-deurne.nl

Leo Cuijpers - Adviseur - Leo.Cuijpers@cda-deurne.nl

 

Correspondentie aan het CDA Deurne kan gericht worden ter attentie van het secretariaat:

Soemeersingel 2, 5759 RB, Helenaveen

secretariaat@cda-deurne.nl

Klik hier naar onze mensen

 

 

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.