Zoeken

Mill en Sint Hubert

Naar CDA.nl

31/01/2014Onze CDA'ers sportief actief voor het goede doel.

Categorie: Uitgelicht

Mill - Afgelopen donderdagavond vond de Indoor Cycling Marathon in Fitland plaats. Er hebben een kleine 200 sporters meegedaan om dit evenement tot een succes te maken.

De ultieme uitdaging was 4 uur spinnen. Er waren veel sporters die deze 4 uur volbrachten maar ook een aantal die 1 of 2 uur voor het goede doel fietste.

Ook  team van onze Gemeente Mill & Sint Hubert ging deze uitdaging aan. Het team bestond uit onze Wethouder Edwin van Schipstal, Raadslid Peter Cornelissen en Fractielid Danielle Kremers. Zij presteerden het de volle 4 uur te fietsen voor het goede doel.

Op het eind van de avond werd het bedrag bekend gemaakt van deze avond. Het was een geweldig bedrag van € 10.036,68. De opbrengst van deze benefiets avond wordt overgemaakt naar Alpe d'HuZes en naar de stamceldonorbank.

Een knappe prestatie van deze CDA'ers. Ook op sportief vlak mogen we hier spreken van 'Samen, inhoudelijk en krachtig'.

Trefwoorden

Naar overzicht

Reacties

Geen reacties
Plaats een reactie

* verplicht veld




of

Terug naar boven

Copyright © 2014 CDA