3. Ed Meester

Kandidaat

De tekst van Ed Meester in de Medemblikker kunt u hier lezen.

Ik ben Ed Meester, 43 jaar uit Wervershoof. Momenteel fractievoorzitter van en kandidaat voor het CDA in de gemeente Medemblik. In het kader van de verkiezingen op 21 maart aanstaande, richt ik me tot u als inwoner van onze gemeente.

 

Het CDA staat voor betrouwbaarheid, stabiliteit en zekerheid. Dat heeft u de afgelopen raadsperioden ervaren, want onze gemeente staat er op alle fronten uitstekend voor. Mede door de inbreng van het CDA is het prettig wonen en verblijven in onze mooie gemeente waar we denken in kansen en mogelijkheden en inwoners mee kunnen doen en uitgedaagd worden.

 

Als lokaal politicus ben ik ook inwoner van de gemeente Medemblik. Dat bevalt me zeer goed en dat wil ik graag zo houden. Niet alleen voor mij en mijn omgeving, maar voor alle inwoners in de zeventien kernen. Daarom vraag ik u; doet u met ons mee om in Medemblik het ingezette beleid een goed vervolg te geven? Stem op CDA op 21 maart!

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.