Kieskring 1: Groningen (Groningen)

# Naam Afdeling
52 Dick Berghuis Pekela
53 Jacob Boonstra Groningen
54 Gert Brouwer Eemsdelta
55 Henk Bulle Pekela
56 Nayma Dahri-Louadidi Eemsdelta
57 Harma Dost Het Hogeland
58 Erik Drenth Midden-Groningen
59 Ingrid Drent-Sinot Veendam
60 Ruben Eisses Groningen
61 Luit Engelage Oldambt
62 Laura van de Giessen Groningen
63 Marjan Heidekamp-Prins Westerwolde 
64 Herma Hemmen Westerwolde
65 Alma den Hertog-Fluks Midden-Groningen
66 Marnick Joustra Eemsdelta
67 Mara Min Midden-Groningen
68 Ulfert Molenhuis Groningen
69 Jannes Paas Groningen
70 Jakob Klaas Star Westerkwartier
71 Geertje Veenstra Westerkwartier
72 Robert de Wit Groningen
73 Agnes Wubs-Kramer Stadskanaal

Kieskring 2: Leeuwarden (Friesland)

# Naam Afdeling
52 Bauke Dam Sudwest-Fryslan
53 Jan Willem Sietsma Tytsjerksteradiel
54 Ria van Zwieeten-van Sleen Weststellingwerf
55 Janny Schouwerwou Heerenveen
56 Lucienne Boelsma-Hoekstra Fryske Marren
57 Albert van der Ploeg Dantumadiel
58 Friso Douwstra Leeuwarden
59 Engbert van Esch Ooststellingwerf
60 Ronald Bootsma Harlingen
61 Robert van der Spek Waadhoeke
62 Wim Eilering Smallingerland
63 Bearn Bilker Noardeast-Fryslan
64 Jouke Spoelstra Achtkarspelen
65 Irene Spoelstra Opsterland
66 Fokelien van der Meulen-Diever Leeuwarden
67 Wil van den Berg Noardeast-Fryslan
68 Karin van der Velde-Ronda Smallingerland
69 Joop Atsma Achtkarspelen
70 Uilkje Attema-de Groot Sudwest-Fryslan
71 Sietske Poepjes Sudwest-Fryslan

Kieskring 3: Assen (Drenthe)

# Naam Afdeling
52 Frits Alberts Borger-Odoorn
53 Roy Meijer Midden Drenthe
54 Gertjan Zuur Coevorden
55 Tom Scheepstra Meppel
56 Hanneke Wiersema Tynaarlo
57 Klaas Neutel Meppel
58 Danny Smit Emmen
59 Sonja Hilgenga Aa en Hunze
60 Erik Jan Kreuze Hoogeveen
61 Henk ten Hulscher Meppel
62 Henk Middendorp Tynaarlo
63 Maarten Bosma Midden-Drenthe
64 Henk Reinders Hoogeveen
65 Henk Jumelet Emmen

Kieskring 4: Zwolle (Overijssel)

# Naam Afdeling
52 Marc Smellink Dinkelland
53 Lisanne Spanbroek Olst-Wijhe
54 Yme Drost Hengelo
55 Jan Nabers Zwolle
56 Mart van Lagen Enschede
57 Margreet Bosma-van Wieren Zwartewaterland

Kieskring 5: Lelystad (Flevoland)

# Naam Afdeling
52 Elise Hordijk Dronten
53 Jennie Kempenaar Lelystad
54 Jan-Nico Appelman Noordoostpolder
55 Aart Reussing Urk
56 Dick Hellinga Zeewolde
57 Riekje van Belle Almere
58 Ryanna de Boer Dronten
59 Jelle Hijmissen Lelystad
60 Johan Goos Noordoostpolder
61 Fokke Hoekstra Urk
62 Nicole Smits Zeewolde
63 Jeltje Vliegenthart Almere
64 Siert Jan Lap Dronten
65 Marcel van Dongen Lelystad
66 Marian Uitdewilligen Noordoostpolder
67 Marjanne Romkes Urk
68 Koos Hopster Zeewolde
69 Hans Crebas Urk
70 Egge Jan de Jonge Zeewolde

Kieskring 6: Nijmegen (Gelderland I)

# Naam Afdeling
52 Bea Schouten Wijchen
53 Ernst van der Schans Bergen
54 Mark Buck Nijmegen
55 Arjan Tolkamp Aalten
56 Gerben Karssenberg Arnhem
57 Wim Burgering Barneveld
58 Peter Drenth Doetinchem
59 Anna Ermers-Mulder Oude IJsselstreek

Kieskring 7: Arnhem (Gelderland II)

# Naam Afdeling
52 Ria Aartsen-den Harder Bronckhorst
53 Jan-Dirk van der Borg Apeldoorn
54 Trudy Doornhof-Molenaar Nijkerk
55 Arjan Tolkamp Aalten
56 Wim Burgering Barneveld
57 Anne van der Meer Barneveld
58 Ilse Saris Winterswijk
59 Belinda Elfrink Zevenaar
60 Peter Drenth Doetinchem
61 Gerry Ypma-Liefers Brummen
62 Bart Teunissen Montferland
63 Jander de Blauw Ermelo
64 Jaap Borst Voorst
65 Arie van Alphen Ede
66 Emma van der Heijden Epe
67 Anna Ermers-Mulder Oude IJsselstreek
68 Andrea Oosting-Klock Harderwijk
69 Jolanda Pierik-van der Snel Heerde
70 Niko Wiendels Zevenaar
71 Jan Pieter van der Schans Ede

Kieskring 8: Utrecht (Utrecht)

# Naam Afdeling
52 Chantal Broekhuis Utrechtse Heuvelrug
53 Arjan Noorthoek Woerden
54 Angeliek Noortman-Nieuwendijk Amersfoort
55 Christiaan Buis Bunschoten-Spakenburg
56 Victoria Ruijs Utrecht
57 Robbert van Ettekoven Woudenberg
58 Marieke van der Spek-den Besten Vijfheerenlanden
59 Gerben Horst Nieuwegein
60 Jannelies van Berkel-Vissers Soest
61 Harold Schonewille Veenendaal
62 Claudia de Wit-Heuver Montfoort
63 Rajinderkoemar Ramcharan Utrecht
64 Joost Uijtewaal Houten
65 Gerard Migchels Wijk bij Duurstede
66 Job van den Broek Utrecht
67 Micheline Paffen-Zeenni Amersfoort
68 Lenny Geluk-Poortvliet Zeist

Kieskring 9: Amsterdam (Noord-Holland I)

# Naam Afdeling
52 Rogier Havelaar Amsterdam
53 Susanne de Roy van Zuidewijn-Rive Amsterdam
54 Patricia Wouda Amsterdam
55 Ewoud Poerink Amsterdam
56 Jaap Bond Volendam

Kieskring 10: Haarlem (Noord-Holland II)

# Naam Afdeling
52 Olaf Streutker Hilversum
53 Janny Bakker-Klein Huizen
54 Merijn Snoek Haarlem
55 Alexandra van Engelen Amstelveen
56 Thijs Nell Muiden
57 Pauline Maat Haarlemmermeer
58 Thirsa van der Meer Aalsmeer
59 Daniëlle van Deutekom Huizen
60 Ties Eigenhuis Haarlem
61 Jaap Bond Volendam

Kieskring 11: Den Helder (Noord-Holland III)

# Naam Afdeling
52 Falgun Binnendijk Heerhugowaard
53 Rick Nooij Koggenland
54 Bram Beemster Opmeer
55 Willemien Koning-Hoeve Langedijk
56 Gerard Slegers Zaandam
57 Els van den Bosch-Swagerman Medemblik
58 Simon Dijk Enkhuizen
59 Annemiek Nuijens Purmerend
60 Gosse Postma Alkmaar
61 Diana Dekker Hoorn
62 Jaap Bond Volendam

Kieskring 12: 's-Gravenhage (Zuid-Holland I)

# Naam Afdeling
52 Christiene Everaars Den Haag
53 Pim Jansen Den Haag
54 Fatma Aktas Den Haag
55 Rosita Drigpal-Nagesar Den Haag
56 Henna Mathura-Dewkinandan Den Haag
57 Danniëlle Koster Den Haag
58 Kwok Chiu (David) Wan Den Haag
59 Lucille Barbosa Vazquez-Biesbroeck Den Haag
60 Kavish Partiman Den Haag
61 Astrid Frey Den Haag
62 Nick Prinsen Den Haag
63 Margreet van Hemert-van der Lans Den Haag
64 Daniël de Groot  Den Haag
65 Hielke Onnink Den Haag
66 Max Keulaerds Den Haag
67 Michel Rogier Den Haag
68 Jeannette Doll-Gras Den Haag
69 Wim van de Camp Den Haag
70 Hilbert Bredemeijer Den Haag

Kieskring 13: Rotterdam (Zuid-Holland II)

# Naam Afdeling
52 Ron Davids Rotterdam
53 Monique Vogelaar Rotterdam
54 Frank Schellenboom Rotterdam
55 Jonathan Hoang Rotterdam
56 Branco Winkels Rotterdam
57 Devie Badloe Capelle aan den IJssel
58 Jacco van Dam Rotterdam
59 Conny Castelein Rotterdam
60 Antoine van den Oever Rotterdam
61 Antoinette Roetgerink Rotterdam
62 Niek Damen Rotterdam
63 Eveline Been Rotterdam
64 Alex Hallema Rotterdam
65 Anna Bijleveld Rotterdam
66 Kees van der Meer Rotterdam
67 Christine Zandberg Rotterdam
68 Wubbo Tempel Rotterdam
69 Marieke Pronk Rotterdam
70 René Segers-Hoogendoorn Rotterdam
71 Wiljan Vloet Schiedam
72 Esther de Lange Bodegraven-Reeuwijk
73 Wim van de Camp Den Haag
74 Adri Bom-Lemstra Westland
75 Christine Eskes Rotterdam
76 Sven de Langen Rotterdam

Kieskring 14: Dordrecht (Zuid-Holland III)

# Naam Afdeling
52 Patricia van Aaken Schiedam
53 Arjan Kraijo Molenlanden
54 Mieke van Ginkel-van Maren Albrandswaard
55 Bas van der Linden Brielle
56 Corrie Rigtholt-Dam Barendrecht
57 Ton Spek Sliedrecht
58 Koos Karssen Bodegraven-Reeuwijk
59 Cilia Meerman Hellevoetsluis
60 Steven van Die Hendrik-Ido-Ambacht
61 Peter Meij Ridderkerk
62 Joanne Blaak-van de Lagemaat Hoeksche Waard
63 Marcel 't Hart Maassluis
64 Bart Overgaauw Nissewaard
65 Johanna Besteman-de Vries Rijswijk
66 Rob van Woudenberg Delft
67 Jacky Silos Vlaardingen
68 Rob Zwaard Midden-Delfland
69 Gerdien de Lange-Leguijt Barendrecht
70 Maurits de Haan Sliedrecht
71 Iekje Berg Zwijndrecht
72 Daniël Huising Goeree-Overflakkee
73 Paul Boogaard Hoeksche Waard
74 Elisabeth van Leeuwen-Klink Molenlanden
75 Arie Slob Molenlanden
76 Wiljan Vloet Schiedam
77 Peter Heijkoop Dordrecht
78 Esther de Lange Bodegraven-Reeuwijk
79 Wim van de Camp Den Haag
80 Adri Bom-Lemstra Westland

Kieskring 15: Leiden (Zuid-Holland IV)

# Naam Afdeling
52 Marjon Verkleij Alphen aan den Rijn
53 Dirk Jan Knol Bodegraven-Reeuwijk
54 Devie Badloe Capelle aan den IJssel
55 Barend Tensen Katwijk
56 Anja de Rijk-de Jong Kaag en Braassem
57 Gijs Dupont Leidschendam-Voorburg
58 Irma Bultman Krimpenerwaard
59 Frank Buijs Lansingerland
60 Dorenda Gerts Waddinxveen
61 René Zoetemelk Voorschoten
62 Ria van der Burg-van Leeuwen Lansingerland
63 Kees van der Zwet Lisse
64 Marcel van Tol Nieuwkoop
65 Gerrit Goedhart Noordwijk
66 Elly van den Bosch-Damen Oegstgeest
67 Bob van der Deijl Pijnacker-Nootdorp
68 Hans van Ek Teylingen
69 Jaap Schep Krimpenerwaard
70 Koos Karssen Bodegraven-Reeuwijk
71 Jan-Willem van den Beukel Lansingerland
72 Mirjam van der Stelt Leiderdorp
73 Gerrit Jan Miedema Krimpen aan den IJssel
74 Meindert Stolk Wassenaar
75 Sarah Alsalhawi Zoetermeer
76 Ton de Gans Zoeterwoude
77 Pien Meppelink Zuidplas
78 Esther de Lange Bodegraven-Reeuwijk
79 Wim van de Camp Den Haag
80 Adri Bom-Lemstra Westland

Kieskring 16: Middelburg (Zeeland)

# Naam Afdeling
52 René Molenaar Veere
53 Jos van Ginneken Terneuzen
54 Easther Houmes Goes
55 Johan Aalberts Middelburg
56 Piet van de Kerkhove Hulst
57 Floortje Buteijn-Leemans Reimerswaal
58 Siwart Mackintosh Kapelle
59 Karin van den Broeke Noord-Beveland
60 Mitchel Vermeulen Borsele
61 Marieke Braber-Schot Schouwen-Duiveland
62 Joost de Goffau Goes
63 Peter Koeman Reimerswaal
64 Petrina Geluk-den Engelsman Tholen
65 Wim Jansen Middelburg
66 Marianne Kloosterboer-Dijkstra Vlissingen
67 Jack Begijn Terneuzen
68 Ad Schenk Borsele
69 Adri Totté Hulst
70 Marjan Vermaire Goes
71 Pieter Wisse Veere
72 Jo Kodde Middelburg
73 Daniël Joppe Zierikzee
74 Ada Overwater Schouwen-Duiveland
75 Roderick Bin Middelburg
76 Denis Steijaert Hulst
77 Rinus van 't Westeinde Borsele

Kieskring 17: Tilburg (Brabant I)

# Naam Afdeling
52 Ton Braspenning Alphen-Chaam
53 Matthijs van Oosten Altena
54 Thomas Adams Baarle-Nassau
55 Hans Peter Verroen Bergen op Zoom
56 Caspar Rutten Breda
57 Mark van den Broek Dongen
58 Luc Rullens Drimmelen
59 Berrie Broeders Geertruidenberg
60 Janet Frankemölle Gilze en Rijen
61 Tess van de Wiel Goirle
62 Kees Grootswagers Loon op Zand
63 Désirée Brummans Moerdijk
64 Geertje Mink Oisterwijk
65 Marcel Willemsen Oosterhout
66 René van Ginderen Roosendaal
67 Tosca Goorden-Winde Rucphen
68 Jeroen Weerdenburg Steenbergen
69 Ineke Couwenberg Tilburg
70 Ruud Spohr Waalwijk

Kieskring 18: 's-Hertogenbosch (Brabant II)

# Naam Afdeling
52 John Bankers Asten
53 Stef Luijten Bergeijk
54 Peter van Boekel Bernheze
55 Marius Tielemans Boekel
56 Frans Wouters Boxmeer
57 Frans Kuppens Cranendonck
58 Joost Hendriks Cuijk
59 Leo Cuijpers Deurne
60 Linda Hofman-Jobse Eindhoven
61 Marc Jeucken Geldrop-Mierlo
62 Huseyin Bahar Helmond
63 Tonny Meulensteen Laarbeek
64 Bart Claassen Meijerijstad
65 Mark Janssen Mill en Sint Hubert
66 Piet Machielsen Oirschot
67 Louis Swinkels Someren
68 Jan Boersma Son en Breugel
69 Franko van Lankvelt Uden
70 Caroline van Brakel Nuenen, Gerwen en Nederwetten
71 Fons d'Haens Bladel
72 Leroy van de Ven Helmond
73 Romana dos Ramos-Verstraeten Laarbeek
74 Christa van de Langenberg Uden
75 Marionne van Dongen-de Kruijf Veldhoven

Kieskring 19: Maastricht (Limburg)

# Naam Afdeling
52 Antoon Splinter Bergen
53 Ellie Franssen-Muijtjens Voerendaal
54 Tom Verhaegh Venlo
55 Angely Waajen-Crins Roermond
56 Ralph Diederen Beek
57 Anne Thielen Venray
58 Johan Geraats Leudal
59 Tessa Geelen Weert
60 Harold Schroeder Kerkrade

Kieskring 20: Bonaire (Caribisch deel Nederland)

# Naam Afdeling
52 Koos Sneek x
53 Freek Marchal x

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.