27 september 2019

Vernieuwing CDA Zuid-Holland van start

Er verandert veel in onze huidige samenleving en als partij willen we daar beter op kunnen inspelen. Er wordt daarom door het landelijk CDA gezocht naar nieuwe manieren om een vereniging te kunnen zijn (zie voor meer informatie www.cda.nl/partijvernieuwing).

Maar ook provinciaal hebben we werk aan de winkel! De gelaagde manier waarop we onze afdeling bijvoorbeeld hebben georganiseerd past steeds minder bij de huidige tijd. We willen onze afdeling moderniseren, en hebben daarom bijgaand voorstel opgesteld. 

De hoofdlijnen van dit voorstel zijn eerder besproken in ons Algemeen Bestuur en op de Algemene Ledenvergadering. De definitieve besluitvorming vindt plaats op zaterdag 2 november 2019, op onze Algemene Ledenvergadering in Capelle a/d IJssel. Ben jij daar ook bij?

Mocht je in de tussentijd al vragen hebben over het voorstel voor partijvernieuwing, schroom niet om contact op te nemen met het bestuur.

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.