Provinciale Staten en Waterschapsverkiezingen 2023


Kandidaat-lijsttrekkers verkiezingen PS en waterschappen 2023


Tijdens de provinciale Algemene Ledenvergadering van CDA Zuid-Holland op donderdag 30 juni kiezen de leden de lijsttrekkers voor de Provinciale Staten en Waterschapsverkiezingen 2023.

Kandidaat-lijsttrekker PS
Meindert Stolk

Kandidaat-lijsttrekkers waterschappen
Hoogheemraadschap van Delfland - Manita Koop (foto Guus Schoonewille)
Waterschap Hollandse Delta - Branco Winkels
Hoogheemraadschap van Rijnland - Marjon Verkleij
Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard - Teun Visscher


Samenstelling vertrouwenscommissies

Vertrouwenscommissie PS 2023​​​​   Vertrouwenscommissie Hoogheemraadschap van Delfland   Vertrouwenscommissie waterschap Hollandse Delta  
Govert Veldhuijzen (HRM cie.) voorzitter Jan Heijkoop (HRM cie.) voorzitter Adri Bom-Lemstra voorzitter
Arjan Kraijo lid namens provinciaal bestuur Ron van der Jagt lid namens provinciaal bestuur Christine Flåten Daskalakis lid namens provinciaal bestuur
Jelle Mattias Holwerda lid namens provinciaal bestuur Cees Kuijvenhoven lid Lorenzo Essoussi lid
Karin van der Kaaden-van Klink lid namens provinciaal bestuur        
Bouke Geerlings lid        
Giel Wind lid namens CDJA        
Marischa Kip lid        

 

Vertrouwenscommissie Hoogheemraadschap van Rijnland​​​​   Vertrouwenscommissie waterschap Rivierenland   Vertrouwenscommissie Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard  
Martijn Vroom voorzitter Frank Meerkerk lid Conny Castelein voorzitter
Joanna Schaad lid namens provinciaal bestuur ZH     Joanna Schaad lid namens provinciaal bestuur
Marit Agenant lid namens provinciaal bestuur NH     Arjan de Jong lid
Adger van Helden lid        

 

Samenstelling programmacommissies

Programmacommissie PS   Programmacommissie waterschappen  
Dirk van der Borg voorzitter   voorzitter
Arjen Veerman redactie Joanna Schaad lid namens provinciaal bestuur
Ton de Gans lid namens provinciaal bestuur Jasper Krause lid namens Hoogheemraadschap van Delfland
Roeland Storm ntb   lid namens waterschap Hollandse Delta
Jan-Willem van den Beukel ntb   lid namens Hoogheemraadschap van Rijnland
Bas Kempenaar CDJA   lid namens Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard
René Segers-Hoogendoorn stad    
Tea Both-Verhoeven regio    
Anneloes Goossens bedrijfsleven    
Cees de Jong agro    
Michel Rogier adviseur/fractievoorzitter    

 

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.