03 december 2025
Anne van der Meer
Lijstnummer #18
Leeftijd: 32 jaar
Woonplaats: Barneveld

Hobby's:
Olieverfschilderen, meeschrijven tijdschrift voor de re-integratie van gevangenen, koken
(Vrijwilligers)werk:
(Voormalig) bestuurslid Nepali Children, vrijwilliger taalmaatje Welzijn Barneveld
Ik stem CDA omdat:
Het de enige partij is die zich bewust hard wil maken voor alle inwoners uit de maatschappij. Dat uitgangspunt is ook wel bekend als het beroemde “midden” dat het CDA uitdraagt. We staan voor een samenleving, waar soms nu eenmaal een compromis nodig is, zoals alles in de realiteit, niet voor de één wel en de ander niet. Dat is naar mijn persoonlijke mening ook in lijn met Christelijke waarden.
We staan voor een samenleving, waar soms nu eenmaal een compromis nodig is, zoals alles in de realiteit, niet voor de één wel en de ander niet.
Mijn grote voorbeeld/inspiratiebron is:
Die heb ik niet. Je leeft je eigen leven met pieken en dalen en je bent je eigen persoon. Ga uit van je eigen kracht en niet die van iemand anders.
Als ik het een dagje in de gemeente Barneveld voor het zeggen had, dan zou ik:
Ik vind het lastig deze keuze te maken, maar ik zou iedere medewerker in alle verschillende vormen van zorg een heel grote medaille geven en zorgen voor een cadeau waardoor ze zich structureel extra gewaardeerd worden. Een zogenoemde zorgheld ben je niet alleen tijdens corona. Dat blijf je. En dat geldt voor heel veel mensen in de verschillende zorgvormen - ook de mensen waar minder over gepraat wordt.
Meer nieuws van
Anne van der Meer
Meer mensen.

Kandidaten GR2026
Daan de Vries
Fractievoorzitter

Kandidaten GR2026
Henk Smit
Raadslid

Kandidaten GR2026
Sanne Hendriks

Kandidaten GR2026
Ariën Appeldoorn

Kandidaten GR2026
Mathijs Gijsbertse
Commissielid

Kandidaten GR2026
Dennis van Asselt
Commissielid

Kandidaten GR2026
Sander van Beek

Kandidaten GR2026
Rein van Woerden

Kandidaten GR2026
Roel van den Broek
Raadslid

Kandidaten GR2026
Manon van Dijk

Kandidaten GR2026
Henk 't Jong

Kandidaten GR2026