CDA | Van de bestuurstafel: Een nieuw begin!

28 november 2024 1 minuten lezen

Van de bestuurs­ta­fel: Een nieuw begin!

Beste CDA-vrienden, Afgelopen dinsdag hebben we als bestuur met CDA Druten een nieuw begin gemaakt. Tijdens de algemene ledenvergadering (ALV) van 25 september besloten we...

Beste CDA-vrienden,

Afgelopen dinsdag hebben we als bestuur met CDA Druten een nieuw begin gemaakt.

Tijdens de algemene ledenvergadering (ALV) van 25 september besloten we samen het bestuur aan te vullen met drie nieuwe leden, Ton Landsdaal als secretaris, Hellen Klein-Velderman als penningmeester en Matthijs Huntelerslag als bestuurslid communicatie. Met Ton Perlo als voorzitter zijn we nu met zijn vieren.

‘Delen met leden’

26 november was het dan zover, onze eerste bestuursvergadering met z’n vieren. Het was een nieuw begin vol positieve energie. En een nieuw begin betekent ook: even aan elkaar wennen. We bespraken nieuwe ideeën en keken al voorzichtig vooruit naar de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. Een van de ideeën is om meer te ‘delen met leden’ wat we bespreken aan de bestuurstafel, bijvoorbeeld door dit nieuwsbericht.

Samen de gemeenteraad van Druten bezoeken

Voor de besluitvorming in de gemeenteraad organiseert de gemeente Druten Rondetafelgesprekken (RTG’s). RTG’s met boeiende onderwerpen willen we als toeschouwer bijwonen. Deze vergaderingen zijn voor iedereen openbaar toegankelijk. Wij als bestuur horen graag welke onderwerpen jullie als leden belangrijk vinden en nodigen jullie van harte uit om mee te gaan. Met andere woorden; we vinden het heel belangrijk dat jullie betrokken zijn / raken bij het reilen en zeilen van onze partij en daar veel invloed op uitoefenen. Uiteraard zal het bestuur ook zijn verantwoordelijkheid nemen en thema’s uitkiezen.

Na zo’n RTG willen we dan ons standpunt duidelijk maken. Op deze manier willen we aan de inwoners van de gemeente Druten laten zien waar we als CDA Druten voor staan.

Ledenaantal CDA Druten groeit!

Het bestuur ziet een groeiend aantal nieuwe leden. Daar zijn we erg blij mee en hopen dat jullie allemaal betrokken willen zijn en blijven bij de politieke ontwikkelingen op zowel lokaal, provinciaal als nationaal niveau. In die zin verwijzen we ook naar de impressie van het CDA-congres door de ogen van Anke.

Save the date - 20 januari 2025

Op 20 januari 2025 houden we onze ALV met een nieuwjaarsborrel. Dan bepalen we samen of we gaan deelnemen aan de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2026 en luiden we het nieuwe politieke jaar in. Houdt deze datum dus vrij.

Kortom, we hebben een intensieve, maar ook gezellige vergadering gehad. Die gezelligheid houden we vast en nemen we mee het nieuwe (bestuurs)jaar in.

Lees
ver­der