Justin van der Steen
Sinds 2022 ben ik raadslid. Verder ben ik lid van de Agendacommissie en daarmee tevens een van de voorzitters op de Politieke Avonden. De onderwerpen die ik voor mijn rekening neem zijn heel divers en afhankelijk van de agenda. Jeugd, sport en scholen zijn daar zeker onderdeel van.

Mijn naam is Justin van der Steen, geboren in 1985. Ik woon sinds 2009 in Duiven samen met mijn partner en drie kinderen. Ik werk als Operationeel directeur bij Kinderopvang Kindernet. Daarnaast ben ik graag in beweging. Ik ben als hardloper lid van Runningteam de Liemers. Ik fiets en zwem ook fanatiek, waardoor naast hardloopwedstrijden het meedoen aan triatlonwedstrijden een logisch gevolg is. Ook binnen de gemeente Duiven wil ik graag meer in beweging komen. Om die reden heb ik mezelf aangesloten bij het CDA en ben sinds 2022 raadslid.
Ik kan goed luisteren, analyseren en/of een mening vormen op basis van feiten en gevoel.
Ik ben iemand die midden in het leven staat en heb een actieve leefstijl. Ik ben betrokken bij wat er om me heen gebeurt, ben nieuwsgierig en heb graag invloed op zaken waar dat kan. Op een positieve manier wil ik mijn steentje bijdragen aan de maatschappij. Ik hoop vanuit de gemeenteraad hier nog meer vorm aan te geven. Ik kan goed luisteren, analyseren en/of een mening vormen op basis van feiten en gevoel. Ik vind het leuk om te discussiëren: om iemand te overtuigen maar vind het ook belangrijk om de ander te begrijpen door kritische vragen te stellen en open te staan voor een andere visie. Ik ga graag in gesprek met anderen over wat er bij hen leeft en wat gedachtes zijn over zaken die spelen in de gemeente. Op die manier hoop ik een actieve bijdrage te leveren aan een gemeente waarin iedereen zich prettig voelt.