
26 maart 2025
11 december 2024 1 minuten lezen
Met de Kerst in aantocht heeft het CDA nieuws ontvangen over personeelsproblemen bij de Valleihopper. Van Driel, die het vraagafhankelijk vervoer in Ede verzorgt, kan daardoor niet alle ritten rijden. Raadslid Monique Emmen heeft daarom vragen gesteld over de gevolgen voor onze inwoners.
Van Driel is de huidige vervoerder van het Vraagafhankelijk Wmo Vervoer in de gemeente Ede en de gemeente Wageningen. Vervoerder Van Driel heeft op 13 november jl. bij het Beheerbureau Valleihopper aangegeven dat zij op dit moment dusdanige personele problemen hebben, dat dit consequenties kan hebben voor het aantal ritten dat zij kunnen rijden. Op dit moment zijn andere vervoerders uit de regio benaderd om chauffeurs in te zetten. Dit om de consequenties voor de reizigers te minimaliseren.
Naar aanleiding van bovenstaande tekst en de signalen/klachten die het CDA hoort over de Valleihopper in het algemeen, stelt het CDA de volgende vragen.
Het college heeft de vragen beantwoord. De antwoorden kunt u hier lezen.
26 maart 2025
19 maart 2025
27 februari 2025