CDA | CDA Elburg stelt de kieslijst vast

10 december 2025 1 minuten lezen

CDA Elburg stelt de kies­lijst vast

Lees hier het artikel

De gemeenteraadsverkiezingen zijn in aantocht! CDA Elburg is al een tijd bezig met de voorbereidingen om de verkiezingen tot een succes te maken. Henri Bontenbal, landelijk CDA leider, geeft het CDA nieuw elan, geeft eigenlijk Nederland nieuw elan. Nederland is toe aan fatsoen, eerlijkheid en duidelijkheid.

CDA Elburg wil dit ook plaatselijk vertalen zoals we dat altijd al doen. We zetten ons in voor de hele gemeenschap en dat is ook te lezen in het onlangs vastgestelde verkiezingsprogramma. Ook is de kieslijst door de algemene ledenvergadering vastgesteld. CDA Elburg gaat weer met een mooie kieslijst de verkiezingen van 18 maart 2026 in.

Zoals bekend is Anita Kloosterman-Barneveld gekozen als lijsttrekker. Zij is ook de huidige fractievoorzitter. Nummer 2 op de lijst is het huidige raadslid Ramon Blaauw.

Verder completeren Maria-Elize van der Zaag, Marcel van ’t Hul, Laura Hensbergen, Thijs Haalstra, Johan Hiddink en Kees Jan van Dijk de eerste acht kandidaten. De huidige CDA wethouder Lyda Sneevliet staat op nummer 9.

De ledenvergadering heeft haar vertrouwen uitgesproken in deze kandidaten, een mix van vertrouwde namen en nieuwe namen. Het CDA Elburg ziet met vertrouwen de verkiezingen tegemoet. Doet u mee of wilt u reageren? Dat kan via [email protected].

Lees
ver­der