CDA | CDA betreurt het vertrek van de SGP uit de coalitie

03 juni 2025 1 minuten lezen

CDA betreurt het ver­trek van de SGP uit de coa­li­tie

Vandaag 3 juni heeft de SGP besloten uit de coalitie te stappen. Dat betreuren wij als CDA, want we hebben drie jaar lang prettig samengewerkt en mooie resultaten geboekt.

Het vertrek van de SGP komt door een verschil van inzicht over de mogelijke verruiming van evenementen richting de zondagochtend. In 2022 is afgesproken dat evenementenbeleid géén coalitieafspraak is, maar een vrij onderwerp voor de raad. De evaluatie heeft inmiddels plaatsgevonden en de meerderheid van de raad staat open voor verruiming, inclusief het CDA.

Wij geloven dat er ruimte moet zijn voor ontspanning én respect voor de zondagsrust. Niet iedereen beleeft de zondag op dezelfde manier – en dat is oké.

Het CDA blijft haar verantwoordelijkheid nemen en zich inzetten voor álle inwoners van Oldebroek. Voor verbinding, ontspanning én duidelijke keuzes. 💪

Lees
ver­der