
22 augustus 2026
17 oktober 2026 1 minuten lezen
Donderdagmiddag 15 Oktober j.l. was er een speciale raadsvergadering rond het afscheid van onze burgemeester. Voorzitter was onze fractievoorzitter Jeannette van Schuy;enburg, als nestor van de raad, die naast twee toespraken, een namens het CDA en een namens de raad, ook de erepenning van onze gemeente mocht uitreiken. (zie foto gemaakt door Karlo bolder). Daarnaast mocht de burgemeester ook nog een geschenk van de gemeenteraad ontvangen, die ook door onze fractievoorzitter werd uitgereikt. Daarna was er een receptie met bijdragen van popkoor Repeat, dansschool Blanche en een gezamelijk optreden van de drie muziekverenigingen. Onze dorpsdichter Herman Delwig droeg een gedicht voor en Kees Krechting en John Kemper spraken hem toe namens de organisatie van Moesaete.
Wat ons op viel was de grote belangstelling tijdens de raadsvergadering en de receptie. Dit laat zien dat de burgemeester geliefd was binnen Westervoort, en zich niet alleen in het gemeentehuis ophielt, maar ook daadwerkelijk contact had met de inwoners van Westervoort.
Wij als CDA willen Arend van Hout hartelijk bedanken voor de samenwerking en willen onze waardering uitspreken voor datgene wat wij als raad samen mochten bereiken en waarin hij een sturende in stimulerende rol in heeft gespeeld.
Arend: het ga je goed!
