
18 januari 2026
02 februari 2026 1 minuten lezen
Ik ben Wim Bijkerk, geboren in Zaandam en woon nu 9 jaar met veel plezier met mijn vrouw Trijnie Bouw in Zaltbommel. Samen hebben wij 4 kinderen en inmiddels 4 kleinkinderen.

Na mijn jarenlange carrière in verschillende ziekenhuizen heb ik mijn werkzame leven mogen afsluiten als coordinator van het hospice in Zaltbommel.
Om in het Bommelse thuis te raken heb ik mij vanaf het begin voor verschillende zaken mogen inzetten.
Als bestuurslid van de stichting Matthäus Passion, als bestuurslid van de stichting Sint Maarten en als voorzitter van de Voedselbank Bommelerwaard. Mijn bestuurlijke taken heb ik inmiddels beëindigd.
Wat ik naast politiek nog doe is af en toe een wedstrijdje fluiten bij Nivo Sparta waar ik onlangs ook ben toegetreden tot de Commissie Normen & Waarden.
Inmiddels kan ik zeggen dat ik redelijk
ben ingeburgerd.
Waarom heb ik mij aangesloten bij het CDA van Zaltbommel?
De constructieve opstelling van de lokale partij samen met de nieuwe koers die landelijk is ingezet door Henri Bontebal hebben mij er toegebracht om mij aan te melden.
Een brede middenpartij die niet wil polariseren maar fatsoenlijk wil zijn. Een betrouwbare partner die zich zal inzetten met elkaar, voor elkaar. Die gemeenschapszin en saamhorigheid belangrijk vindt en altijd zal opkomen voor de kwetsbaren in de samenleving.
Ik word blij als we in een goede sfeer met elkaar, dus ook met andere politieke partijen, zaken bereiken die belangrijk zijn voor onze gemeenschappen, in stad en kernen. En als je inbreng en invloed die je mag uitoefenen, jou en anderen ook iets brengt.

18 januari 2026

13 januari 2026

28 november 2025