Land van Cuijk | CDA zet carnavalsbouwers extra in het zonnetje

08 februari 2026 1 minuten lezen

CDA zet car­na­vals­bou­wers extra in het zon­ne­tje

Het CDA Land van Cuijk spreekt zijn grote waardering uit voor de vele vrijwilligers die zich inzetten in de dorpen en de stad binnen de gemeente. In alle 33 kernen wordt met veel enthousiasme georganiseerd, gebouwd en samengewerkt. Een inzet waar menig andere gemeente met bewondering – en misschien zelfs wat jaloers – naar kijkt.

Nu carnaval nadert, zijn overal in het Land van Cuijk vrijwilligers druk bezig met het bouwen van carnavalswagens voor de optochten. Avonden en weekenden wordt er samen met vriendengroepen, families of buurtschappen geknutseld, gelast, geschilderd en gebouwd, met als doel straks prachtige optochten in de straten van het Land van Cuijk neer te zetten. De grote vraag is: wie gaat er dit jaar met de hoofdprijs vandoor?

Met de slogan “Samen verder bouwen” wil het CDA Land van Cuijk extra aandacht geven aan iedereen die bijdraagt aan een sterke en levendige gemeente. Dat geldt zeker ook voor de bouwteams van onze carnavalswagens of carnavalsfeestjes. Daarom wil het CDA een aantal bouwploegen verrassen tijdens de laatste loodjes voor carnaval, met een lekkere schaal bittergarnituur als blijk van waardering.

Iedereen kan een bouwploeg aanmelden die volgens hen wel wat extra ondersteuning verdient, of gewoon honger heeft. Dat kan door de ploeg te tippen of te taggen via de sociale media van het CDA Land van Cuijk.

Het CDA Land van Cuijk wenst alle bouwers én carnavalsvierders alvast een bijzonder mooie en gezellige carnaval toe.
 

Volg ons op Facebook.
Volg ons op Instagram.


 

Lees
ver­der