Tilburg | Blij met de aftrap van het Tilburgerberaad

23 september 2025 1 minuten lezen

Blij met de aftrap van het Til­bur­ger­be­raad

Afgelopen zaterdag (20 september) was Ineke Couwenberg namens het CDA Tilburg aanwezig bij de officiële aftrap van het Tilburgerberaad. In totaal gaan 120 Tilburgers met elkaar in gesprek over oplossingen voor één van de grootste uitdagingen van deze tijd: een eerlijke energietransitie.

Als CDA zijn we blij met dit initiatief. Niet alleen omdat het hopelijk leidt tot mooie en breed gedragen oplossingen, maar ook omdat inwoners elkaar op deze manier ontmoeten en in gesprek gaan met mensen die ze anders niet zo snel zouden spreken. Wat zij hier leren en horen, nemen ze mee terug naar hun eigen netwerk. Zo draagt het Tilburgerberaad niet alleen bij aan de energietransitie, maar ook aan het versterken van verbinding en het tegengaan van polarisatie in onze stad.

Ineke Couwenberg verwoordde het als volgt:
“Het is indrukwekkend om te zien hoe 120 Tilburgers zich samen buigen over dit urgente vraagstuk. De kracht zit niet alleen in de oplossingen die hieruit komen, maar juist ook in de ontmoeting: samen luisteren, samen zoeken en samen verantwoordelijkheid nemen. Dat is precies wat Tilburg verder brengt.”

Het CDA blijft de komende tijd de opbrengsten van het Tilburgerberaad met belangstelling volgen en steunen.

Lees
ver­der