Fractie CDA Waterland

Fractievoorzitter

S.M. (Simone) Boogaard

s.boogaard@waterland.nl

Raadslid

S.G. (Simon) Verbeek

s.verbeek@waterland.nl

Raadslid

J.E. (Jacob) van Altena

j.van.altena@waterland.nl

Raadslid

A. (Bert) Enderink

a.enderink@waterland.nl

Duoraadslid

N. (Nico) Oussoren

nico.oussoren@waterland.nl

Duoraadslid

I.C.A. (Ivo) Kielenstijn

i.kielenstijn@waterland.nl

Wethouder

Jelle Kaars

j.kaars@waterland.nl

Bestuur CDA Waterland

Voorzitter a.i.

Hettie Pott-Buter

pott-buter@gmail.com

Secretaris

Aagje Zeeman

aagjezeeman@gmail.com

Penningmeester

Jan Meijer

jencmeijer@ziggo.nl

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.