CDA | CDA Hardenberg vraagt aandacht voor verkeersoverlast rondom…

12 februari 2026 1 minuten lezen

CDA Har­den­berg vraagt aan­dacht voor ver­keers­over­last rond­om Eve­ne­men­ten­hal op piek­da­gen

Voor velen is het een bekende ergernis: bij grote evenementen en beurzen in de Evenementenhal staat het verkeer op de rondwegen rondom Hardenberg vast. Het CDA Hardenberg maakt zich zorgen over de toenemende verkeersdrukte en de bereikbaarheid van de evenementenhal, omwonenden en omliggende kernen en buurten.

Voor velen is het een bekende ergernis: bij grote evenementen en beurzen in de Evenementenhal staat het verkeer op de rondwegen rondom Hardenberg vast. Het CDA Hardenberg maakt zich zorgen over de toenemende verkeersdrukte en de bereikbaarheid van de evenementenhal, omwonenden en omliggende kernen en buurten. Daarom vraagt het CDA aandacht voor de situatie bij het gemeentebestuur.

“Het is mooi dat Hardenberg groeit en steeds meer bezoekers weet te trekken. Deze ontwikkeling brengt kansen voor onze lokale economie en versterkt de regionale aantrekkingskracht”, zegt CDA-raadslid Anita Vetker. “Tegelijkertijd zien we dat groei ook nieuwe uitdagingen met zich meebrengt, onder andere op het gebied van verkeersveiligheid en bereikbaarheid rondom de Evenementenhal. Dat leidt tot ergernis, bijvoorbeeld uitlopende afspraken of verminderde bereikbaarheid van bedrijven in de omgeving”.

Dat leidt tot ergernis, bijvoorbeeld uitlopende afspraken of verminderde bereikbaarheid van bedrijven in de omgeving

Anita Vetker

Het CDA Hardenberg wil van het college van burgemeester en wethouders weten of het college de zorgen deelt en welke maatregelen en momenteel (al) worden genomen. Daarnaast wordt aandacht gevraagd voor de communicatie rondom de ervaren verkeersoverlast en of er kansen zijn om met betrokken partijen, waaronder de Evenementenhal en de provincie, te kijken naar eventuele maatregelen.

Klik hier om de schriftelijke vragen te lezen.

Lees
ver­der