16 juli 2026 1 minuten lezen

Eas­ther Hou­mes stopt als frac­tie­me­de­wer­ker van CDA Zee­land — Eas­ther, bedankt voor alles!

Easther Houmes stopt als fractiemedewerker van CDA Zeeland

Na ruim acht mooie jaren neem ik afscheid van mijn werkzaamheden binnen CDA Zeeland. Een bijzonder moment, want de afgelopen jaren hebben we samen ontzettend veel meegemaakt, bereikt en opgebouwd! 

Ik begon ooit als stagiaire van de fractie en mocht daarna als medewerker aan de slag. In die hoedanigheid heb ik diverse campagnes mogen ondersteunen of leiden, wat allemaal unieke ervaringen zijn geweest! Daarnaast heb ik met veel plezier in de raad gezeten van Goes. In al die rollen heb ik mogen samenwerken met ontzettend veel betrokken, enthousiaste en bevlogen CDA’ers.

Dank jullie wel voor het vertrouwen, de fijne gesprekken, de mooie momenten en de samenwerking van de afgelopen jaren. Of het nu ging om campagne voeren, bijeenkomsten organiseren, inhoudelijke discussies voeren of gewoon een goed gesprek met een kop koffie (of biertje) erbij: ik kijk met veel plezier terug op deze tijd.

Nu wacht een nieuw avontuur in Brussel, waar ik aan de slag ga voor de Europese Volkspartij, als APA voor Willemien Koning. Met veel enthousiasme kijk ik uit naar deze nieuwe stap, maar ik zal Zeeland en het CDA ontzettend missen. Als geboren en getogen Zeeuw, zit de provincie in mijn hart.

Nogmaals: ontzettend bedankt voor jullie vertrouwen, inzet en vriendschap. Ik wens jullie heel veel succes en plezier voor de toekomst. Blijf vooral met elkaar samenwerken, zichtbaar zijn en het gesprek aangaan met de mensen om ons heen.

Hartelijke groet,

Easther

Naschrift door het CDA Schouwen-Duiveland: Wij bedanken Easther voor de talloze keren dat wij - nooit tevergeefs - een beroep op haar mochten doen en wensen haar succes en alle goeds bij haar nieuwe functie in Brussel!

Foto: Easther bij haar afscheid uit de gemeenteraad van Goes

Lees
ver­der