
19 november 2025
11 juli 2025 1 minuten lezen
Voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2026 is Margreet de Deugd opnieuw lijsttrekker van het CDA Alblasserdam. De algemene ledenvergadering heeft op 2 juli j.l. unaniem het vertrouwen in haar uitgesproken. De lijst met overige kandidaten wordt in het najaar samengesteld en bekend gemaakt.

Margreet de Deugd is momenteel wethouder Sociaal Domein in het Alblasserdamse college. Zij is van harte bereid om bij de verkiezingen het CDA aan te voeren en haar werk in het college eventueel voort te zetten.
Het CDA bereidt zich voor op een mooie campagne om duidelijk te maken waar het voor staat. Zoals in de afgelopen jaren wil het CDA ook in de toekomst verantwoordelijkheid nemen voor het bestuur van de gemeente. De campagne heet “dichtbij en betrokken”, omdat die woorden passen bij CDA’ers en hun visie op de samenleving.
Op de foto Jaap de Gruijter, voorzitter van het CDA, met lijsttrekker Margreet de Deugd