Kaag en Braassem | 6) Hen van der Meer

6) Hen van der Meer

Lijstnummer:
7
Woonplaats:
Roelofarendsveen

Graag stel ik mij aan u voor. Mijn naam is Hen van der Meer. Ik ben getrouwd, trotse vader van twee dochters en opa van drie kleinkinderen. Geboren en getogen in Roelofarendsveen, waar ik samen met mijn broer jarenlang met passie een bloemenkwekerij heb gerund. Afgelopen jaar heb ik een punt gezet achter dit bedrijf en verhuur ik de kassen. Stilzitten zit echter niet in mijn aard: ik ben en blijf een bezige bij en geniet er nog altijd van om af en toe een rit te maken op de motor of met de vrachtwagen.

Politiek heeft mij altijd geboeid. Niet alleen uit interesse, maar ook als inspiratiebron voor de cabaretvoorstellingen van Wakker Alkemade, waarin ik zelf jarenlang heb meegespeeld. Na het uiteengaan van de groep ben ik mij verder gaan verdiepen in de politiek. Ik ben actief geweest als burgerlid bij het CDA en ben er ook bestuurlijke actief geweest.

Nu mijn ondernemerschap is afgerond, is er ruimte ontstaan om mij nog nadrukkelijker in te zetten voor de samenleving. Die ruimte wil ik graag benutten door mij kandidaat te stellen als raadslid. De afgelopen jaren hebben we gezien hoe onrustig de landelijke politiek kan zijn, en ook in veel gemeenten is het debat verhard. Des te meer mogen we ons gelukkig prijzen dat binnen onze gemeente het gesprek centraal staat en de onderlinge verhoudingen goed zijn.

Tegelijkertijd staan we voor grote veranderingen. Er is veel behoefte aan betaalbare woningen, er wordt volop gebouwd, ook nieuwe inwoners vinden hun weg naar onze dorpen en de druk op de eigen dorpsmentaliteit neemt toe. Als CDA willen wij ons inzetten om het unieke karakter van onze dorpen zo veel mogelijk te behouden. Dat is een ambitie waar ik mij van harte aan wil verbinden.

Ik kijk ernaar uit om, samen met anderen, een actieve en positieve bijdrage te leveren aan het gezamenlijk belang van onze gemeente.

 

Volg 6) Hen online.