Contact met de afdeling
U kunt contact opnemen met het CDA Krimpenerwaard via info@cdakrimpenerwaard.nl
Het bestuur is te bereiken via secretaris@cdakrimpenerwaard.nl 

Contact met de fractie
Heeft u vragen aan een van onze raads- of commissieleden? U kunt ze via onderstaande contactgegevens bereiken:

Irma Bultman, i.bultman@krimpenerwaard.nl / 06-30595737
Kees Larooij, k.larooij@krimpenerwaard.nl / 0182-343522
Frank Moné, f.mone@krimpenerwaard.nl / 06-51358677

Marc Advocaat, m.advocaat@krimpenerwaard.nl 
Coen Hoogendijk, c.hoogendijk@krimpenerwaard.nl 
Hans Verkerk, h.verkerk@krimpenerwaard.nl 

Wilt u onze fractie uitnodigen voor een werkbezoek of wilt u eens langskomen bij een van onze fractievergaderingen? Neem dan contact op met onze fractiesecretaris Neline Lebbink via nelinelebbink@hotmail.com 

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.