
08 oktober 2026
14 september 2026 1 minuten lezen
Afgelopen zaterdag was het CDA Vlaardingen op bezoek bij verschillende locaties tijdens de Open Monumentendag.

Van de Visfabriek aan de Kon. Wilhelminahaven tot aan de Rehobothkerk en de Distilleerderij, op verschillende plekken openden zij hun deuren zodat bezoekers binnen konden kijken bij deze bijzondere plekken in Vlaardingen.
Ook was het leuk om kennis te maken met Jan Joanknecht (middelste foto onderaan) en na een rondje door de Visfabriek nog even na te praten over deze bijzondere plek.
Deze dag waren er diverse rondleidingen te volgen, waaronder ook in de Distilleerderij (Tweede foto van linksboven). Het was interessant om te zien wat daar allemaal gebeurt en welke historie er bewaard is gebleven.
Het was mooi om te zien dat Vlaardingen beschikt over zoveel mooie plekken, allemaal met hun eigen verhaal.
Wij als CDA vinden het belangrijk dat we goed zorgen voor ons erfgoed en onze monumenten en deze ook onder de aandacht brengen. Het is onderdeel van de geschiedenis van onze stad.

08 oktober 2026

19 september 2026

18 september 2026