
02 juli 2026
Robbert van Eerd is coördinator van het Amsterdamse verkiezingsprogramma ‘’t Gaat om Amsterdam’. Eerder stond hij als kandidaat (#8) op de lijst bij de Europese verkiezingen van 2024. Hij is bestuurslid van CDA Amsterdam en lid van de landelijke Buitenlandcommissie. Als nieuwe lijsttrekker zet Robbert zich in voor betere voorzieningen in Amsterdam-Oost. Met ruime ervaring in zowel politiek als bedrijfsleven is hij vooral een betrokken Amsterdammer die zich met hart en ziel inzet voor de sociale samenhang in de buurt.

Robbert heeft ruime ervaring in zowel politiek als bedrijfsleven. Hij werkte bij KLM, de Wereldbank en de OESO, waar hij zich richtte op internationale economie, geopolitiek en duurzame groei. Met deze ervaring weet hij Amsterdamse vraagstukken te verbinden met internationale ontwikkelingen.
Robbert van Eerd (1988, Oost) woont sinds 2021 in Amsterdam, en nu ruim een jaar in het Amstelkwartier in Oost.
In de stadsdeelcommissie wil ik mij hardmaken voor een schoner, veiliger en beter bereikbaar Oost, met voorzieningen die aansluiten op de groei. Robbert van Eerd

02 juli 2026

Fractie
Woordvoerder Onderwijs en Zorg

Fractie
Woordvoerder Mobiliteit

Fractie
Woordvoerder Sociale Zaken

Stadsdeelcommissielid Nieuw-West

Stadsdeelcommissielid Zuid

Stadsdeelbestuurder Weesp

Fractiespecialist Erfpacht

Fractievoorzitter