Coevorden | Geld voor onderhoud sporthallen

23 april 2025 1 minuten lezen

Geld voor onder­houd sport­hal­len

Onze fractie heeft eind september 2024 een motie ingediend voor de renovatie en verduurzaming van de sporthallen. Er is geld vrijgemaakt voor verduurzaming van alle sporthallen van de gemeente.

Sportaccommodaties zijn niet alleen plekken voor inwoners en kinderen van scholen waar je beweegt en sport, maar ook ontmoetingsplaatsen die bijdragen aan de sociale samenleving, voor sportverenigingen. Daarom is het belangrijk dat de sporthallen duurzaam, toegankelijk en aantrekkelijk blijven. Daarnaast wordt er gekeken naar de look & feel van de sporthallen waar ook een budget is vrijgemaakt door de gemeente. Verouderde kleedkamers, gebrekkige verlichting worden aangepakt en materialen worden vervangen. Door gerichte investeringen in de sporthallen kan er goed gesport worden door jong en oud.

Wij blijven ons inzetten voor duurzame en aantrekkelijke sportfaciliteiten waarin sporters en verenigingen zich thuis voelen.

Lees
ver­der