22 februari 2026
14 januari 2026 1 minuten lezen
De schop in de grond is belangrijker dan nog een motie
Tijdens de laatste raadsvergadering van Berkelland werd opnieuw een motie over het versnellen van de woningbouw ingediend. Vlak voor de gemeenteraadsverkiezingen was het politieke karakter daarvan duidelijk zichtbaar.

De woningnood is groot, maar Berkelland zit niet stil. Er wordt al hard gewerkt aan concrete plannen en projecten. Het college heeft de motie dan ook afgeraden: niet omdat woningbouw onbelangrijk is, maar juist omdat de focus nu moet liggen op uitvoering.
Onze inwoners willen woningen, geen extra moties of onderzoeken. De schop in de grond is belangrijker dan nog een motie. Huizen ontstaan door te bouwen, niet door te blijven praten.
Het CDA Berkelland kiest daarom voor actie, focus en verantwoordelijkheid. Niet vertragen, maar dóórpakken.
Lees
verder

21 februari 2026
Ontbijt mee op 8 maart bij De Melktap in Geesteren!

14 februari 2026