
09 juli 2026
09 juli 2026 1 minuten lezen
Tijdens de laatste raadsvergadering voor het zomerreces zijn afgelopen dinsdag vier nieuwe commissieleden namens CDA Berkelland geïnstalleerd: Geert Cornelissen, Wily Erinkveld, Stefan Wallerbos en Dirk te Grotenhuis.

Commissieleden ondersteunen onze raadsleden door mee te denken, voorstellen voor te bereiden en de fractie van advies te voorzien. Met deze vier betrokken Berkellanders halen we een schat aan kennis, ervaring en enthousiasme in huis.
Geert Cornelissen uit Ruurlo is ICT-ondernemer, al jarenlang actief als bevelvoerder bij de brandweer, bestuurslid van IJsclub Ruurlo en betrokken bij de Bedrijvenkring Berkelland. Zijn ervaring met ondernemerschap, digitalisering en zijn grote maatschappelijke betrokkenheid maken hem een waardevolle aanvulling op onze fractie.
Wily Erinkveld uit Geesteren is melkveehouder en voormalig raadslid voor het CDA. Hij kent de agrarische sector, het buitengebied en de lokale politiek door en door en brengt veel praktijkervaring mee.
Stefan Wallerbos uit Eibergen is al langer betrokken bij CDA Berkelland. Als metaalbewerker is hij een echte doener die ideeën weet om te zetten in de praktijk. Met zijn frisse blik, maatschappelijke betrokkenheid en enthousiasme levert hij een waardevolle bijdrage aan een sterke en goed voorbereide fractie.
Dirk te Grotenhuis uit Gelselaar brengt een schat aan bestuurlijke ervaring mee. Hij was vijftien jaar wethouder in Noord-Holland en weet als geen ander hoe het lokaal bestuur werkt. Zijn kennis, strategisch inzicht en ervaring, onder meer binnen het sociaal domein, zijn een grote meerwaarde voor onze fractie.
We zijn trots dat Geert, Wily, Stefan en Dirk hun kennis en ervaring willen inzetten voor Berkelland. Van harte gefeliciteerd met jullie installatie! We wensen jullie veel succes en vooral veel plezier in deze mooie rol.

