CDA | 2026: Brummen op weg naar een nieuwe gemeente!

06 januari 2026 1 minuten lezen

2026: Brum­men op weg naar een nieu­we gemeen­te!

Herindelingsplannnen voor de gemeente Brummen

In de eerste maand van 2026 worden belangrijke stappen gezet om de gemeente Brummen toekomstproof te maken. Op donderdag 8 januari vanaf luisteren we graag naar de inbreng van inwoners over het voorstel dat op tafel ligt. Uw inbreng hebben we tot nu toe niet voldoende gehoord.

Want hoe gaan we verder? Met Zutphen of Rheden? Als het aan het CDA ligt wordt het de gemeente Rheden. Wij zien met deze gemeente de meeste kansen om onze positie op veel fronten op een gelijkwaardige manier te versterken. En natuurlijk zijn er ook uitdagingen. Maar voor we een definitief standpunt innemen, horen wij u graag.

U bent welkom op 8 jan om 19.00 uur in het gemeentehuis bij het forum over de herindeling. Als tenminste het weer meezit en de bijeenkomst niet afgelast hoeft te worden. Zie hiervoor de website van de gemeente Brummen.

Binnenkort kunt u onze uitgebreide CDA-visie hierover vinden. Maar pas nadat wij u en/of andere inwoners gehoord hebben in het forum.

Op 15 januari is de raadsvergadering voor het definitieve besluit hierover gepland.

Fractie CDA Brummen

N.b. U kunt ons ook via deze website een berichtje sturen.

Lees
ver­der