CDA | CDA Stadskanaal volgt inspirerende training

28 januari 2026 1 minuten lezen

CDA Stads­ka­naal volgt inspi­re­ren­de trai­ning

Op zaterdag 24 januari heeft de fractie van CDA Stadskanaal een training gevolgd ter voorbereiding op de komende periode. De training stond onder leiding van Ton Roerig, een ervaren trainer die vaker cursussen verzorgt vanuit de CDA academie.

In september volgden Merlijn, Aike en Agnes al samen de wethouderscursus. Deze cursus bleek niet alleen inhoudelijk sterk, maar bood ook veel verdieping op het gebied van rollen, samenwerking en profilering. Dat was voor ons de aanleiding om Ton uit te nodigen om ook de volledige fractie mee te nemen in deze thema’s.

Tijdens de training stonden onderwerpen centraal als het wethouderschap, formeren, onze boodschap als CDA Stadskanaal en de vraag wie wij als fractie zijn en welke rollen we vervullen. Het was waardevol om hier samen, met ook onze nieuwe kandidaat fractieleden, over in gesprek te gaan en vooruit te kijken naar de toekomst.

Met de verkiezingen in aantocht is het goed om de opgedane kennis om te zetten in actie. Deze training heeft ons daarvoor nieuwe inzichten en nog meer energie gegeven.

Lees
ver­der