Pedro van den Eijnden
Mijn naam is Pedro van den Eijnden en ben getrouwd met Patricia. Wij wonen met veel plezier al 35 jaar in Geldrop, waar ook onze twee kinderen zijn geboren. Mijn vrouw zit in het onderwijs en zelf werk ik bij de Nationale Politie.

Met veel plezier zet ik mij in voor de samenleving. Zo ben ik actief geweest bij de organisatie van jeugdkampen en bestuurder bij Hockey Geldrop. Daarnaast zijn wij ook pleeggezin. In het verleden voor langdurige opvang en nu voor crisisopvang.
Ik stel me verkiesbaar omdat ik me graag inzet voor onze mooie gemeente waar het goed en fijn wonen is. En ervoor wil zorgen dat de zorgen en ideeën van onze inwoners gehoord en erkend worden.
Hier zet ik me voor in (Top 3):
- Bouwen aan eerlijke woonkansen. Wonen is geen luxe, maar een grondrecht. Door betaalbare starterswoningen en passende seniorenhuisvesting te bouwen, bevorderen we doorstroming en krijgt elke generatie een eerlijke kans op een fijne plek om te wonen.
- Investeren in sport voor iedereen. Sportverenigingen zijn meer dan sportplekken: ze brengen ontmoeting, gezondheid en sociale samenhang. Goede ondersteuning versterkt vrijwilligers, houdt sport toegankelijk en zorgt dat jong en oud kan blijven meedoen.
- Verkeersveiligheid op één. Verkeersveiligheid is geen bijzaak, maar een basisvoorwaarde. Met veilige wegen en aandacht voor voetgangers en fietsers beschermen we levens en maken we de openbare ruimte toegankelijk voor iedereen.
Meer mensen.

Kandidaten
Mathil Sanders
Wethouder

Kandidaten
Mark van Schaijk
Fractievoorzitter

Kandidaten
Irene van Hooff
Raadslid

Kandidaten
Paul Font Freide
Raadslid

Kandidaten
Thijn Coolen
Raadslid

Kandidaten
Petra de Ruiter-Danhof
Burgercommissielid

Kandidaten
Godfried van Gestel
Wethouder

Kandidaten
Mirjam de Jonge

Kandidaten
Harold Schroeder
Burgercommissielid

Kandidaten
Gerloes van Nunen

Kandidaten
Pepijn Kunnen

Kandidaten