Heeft u vragen of wilt u iets doorgeven aan de fractie?

De fractieleden zijn bereikbaar op:

René van Ginderen (wethouder)
r.van.ginderen@roosendaal.nl
Dossiers oa: Jeugd, Onderwijs, Sport, Arbeidsmarkt/participatie

Robert Breedveld (fractievoorzitter)
r.breedveld@roosendaal.nl
Dossiers oa: Veiligheid, Financiën, Toerisme, Binnenstad, Mobiliteit

Nicole Roeken (raadslid)
n.roeken@roosendaal.nl 
Dossiers oa: Wonen, Cultuur, Welzijn, Thuiszorg, Jeugd, Sport, Onderwijs

Sebastiaan Hamans (raadslid)
s.hamans@roosendaal.nl 
Dossiers oa: Ruimtelijke ordening, Vergunningen, Subsidies, Verbonden partijen, Communicatie

Roger van Nassau (raadslid)
r.nassau@roosendaal.nl 
Dossiers oa: Milieu, Openbare ruimte, Duurzaamheid, Armoede, Bestuurlijke vernieuwing

Sjaak van de Vrede (burgerraadslid)
s.van.de.vrede@roosendaal.nl 
Dossiers oa: Financiën, Economie, Vitale wijken en dorpen, Buurthuizen

Jacqueline van Ginkel (burgerraadslid)
j.van.ginkel@roosendaal.nl 
Dossiers oa: Zorg, Welzijn, Armoede

 

 

Contact

Uw gegevens

* Verplicht veld

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.